PL / EN
CHLOE GIRL – JESS ADAMCZYK (FASHION MUGGING)

CHLOE GIRL – JESS ADAMCZYK (FASHION MUGGING)

Nasza druga Chloe Girl wypełnia kwestionariusz i inspiruje stylizacją - sprawdźcie!

Przedstawiamy kolejną odsłonę cyklu "CHLOE GIRL", w którym prezentujemy cztery Polki utożsamiające, naszym zdaniem, ducha paryskiej marki. Drugą z nich jest Jess Adamczyk, autorka bloga Fashion Mugging. Poznajcie sylwetkę "dziewczyny Chloe", zobaczcie, jak Jessica interpretuje najważniejsze atrybuty domu mody w kwestionariuszu i sprawdźcie, jak inspiruje stylizacją!

 

Zapytana o kobietę Chloe, Gaby Aghion, założycielka francuskiego domu mody odpowiedziała: „Nie ma kobiety Chloe. Ale jest ona typową Paryżanką. Paryż to miasto, które emanuje czymś ważnym”. Gdybyśmy jednak chcieli zdefiniować taką osobę, z pewnością zaczęlibyśmy od samej Gaby – jej estetyki, stylu życia, podejścia do rzeczywistości i oczywiście stosunku do mody. Chloe Girls, bo takim mianem dzisiaj określa się dziewczyny utożsamiające ducha marki, są kobiece w nieoczywisty sposób, odrzucają sztuczność na rzecz naturalności i prostoty. Ubierają się szykownie, ale w nonszalancki, ponadczasowy sposób, a odzież ma wyrażać ich osobowość. Są nowoczesne i inteligentne oraz, co istotne, nie spoglądają w metrykę, ponieważ zawsze pozostają pełne energii i młode duchem.

 

 

 

1. PARYSKI SZYK…to nonszalancja, niewymuszony aczkolwiek elegancki i niebanalny styl, który może posiadać każda kobieta, nie tylko Francuzka.

 

2. KWINTESENCJA KOBIECOŚCI…to mieszanka inteligencji, dobrego smaku i naturalnego piękna. Kobiecość to nie tylko aspekt wizualny, który często bywa powierzchowny i ulotny, ale także widoczne w oczach piękno duszy, które jest trwałe.

 

3. NATURALNA… to kobieta żyjąca w harmonii ze sobą, własnym ciałem i sumieniem. To najpiękniejsza cecha, którą można w sobie pielęgnować. Subtelnie podkreślona uroda, akceptacja zalet, wad i wszelkich indywidualności to klucz do dobrego samopoczucia.

 

4. NIEZALEŻNA … kobieta dobrze czuje się w swoim towarzystwie, realizuje własne cele i dokładnie wie, czego chce od życia.

 

5. STYLOWA… czyli przyciągająca uwagę i inspirująca innych, nie tylko wizerunkiem, ale i pewnością siebie. Styl to uzewnętrznienie osobowości i estetyki, którą się kierujemy. 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

CHANEL - POKAZ WIOSNA LATO 2022

tagi: Jess Adamczyk | Fashion Mugging | zapach | Gaby Aghion | Chloe |

podobne artykuły