PL / EN
CHIARA FERRAGNI I FEDEZ SPODZIEWAJĄ SIĘ DZIECKA!

CHIARA FERRAGNI I FEDEZ SPODZIEWAJĄ SIĘ DZIECKA!

To będzie z pewnością bardzo wpływowy potomek - zobaczcie!

Chiara Ferragni, bez wątpienia jedna z największych influencerek w świecie mody, w sobotę rano ogłosiła na Instagramie, że spodziewa się dziecka ze swoim narzeczonym, Federico Leonardo Lucią.

CHIARA FERRAGNI I FEDEZ SPODZIEWAJĄ SIĘ DZIECKA

Włoska blogerka zamieściła zdjęcie z Fedezem, na którym pozuje w szlafroku i z różową tiarą z napisem Mother, a on w czapce z daszkiem Daddy. Cześć kochani…wkrótce będziemy rodzicami, czytamy. Jestem w piątym miesiącu ciąży i nie możemy się już doczekać małego raviolo (pierożka, przyp. red.).

CHIARA(fot. @chiaraferragni/Instagram)

CHIARA FERRAGNI JEST W CIĄŻY

Ferragni i Fedez zaręczyli się w maju tego roku, kiedy włoski raper oświadczył się na scenie utworem napisanym specjalnie na tę okazję. Po stworzeniu w 2009 roku bloga The Blonde Salad, Chiara szybko wspięła się na szczyt, zgarniając miliony dolarów na kontraktach reklamowych i własnej linii butów, które doczekały się niedawno pierwszego butiku w Mediolanie. Fedez jest wielokrotnie nagradzanym i jednym z najbardziej rozpoznawalnych artystów w kraju, gdzie zasiada również w jury programu X Factor.

CHIARA FERRAGNI ZOSTANIE MAMĄ

Jedno wiemy na pewno: jeśli zawsze obiecywała, że nigdy się nie zatrzyma (#chiaraferragnineverstops), dziecko uczyni to absolutnie pewnym. Wszystkiego najlepszego dla szczęśliwej pary - zobaczcie ich wspólne zdjęcia w galerii poniżej!

POLECAMY: NOWE WŁOSKIE IT GIRLS, KOLEKCJA LOCAL HEROES X THE BLONDE SALAD

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

CHANEL - POKAZ WIOSNA LATO 2022

tagi: CHIARA FERRAGNI | FEDEZ | NEWS |

podobne artykuły