PL / EN
CHANEL – ZEGAREK MĘSKI MONSIEUR

CHANEL – ZEGAREK MĘSKI MONSIEUR

Mechaniczne arcydzieło od paryskiej marki po raz pierwszy dla dżentelmenów.

Chanel prezentuje swoją debiutancką zegarmistrzowską kreację dla mężczyzn. Historia Monsieur to opowieść o „pragnieniu, wizji i rysunku”.

 

Monsieur de Chanel

 

Projekt paryskiego domu mody wyposażony w mechanizm Calibre1 z technologiami Jumping Hour i Retrograde Minute, stworzony został w szacunku dla kunsztu tradycji, a jednocześnie jest na wskroś nowoczesny. Monsieur dedykowany jest współczesnemu, wymagającemu dżentelmenowi, który od zegarka oczekuje o wiele więcej niż tylko mierzenia czasu.

 

Mechaniczne arcydzieło cechuje się dwoma szkieletowymi mostkami, a jego sygnaturą stał się lew – symbol siły i odwagi, który został umiejscowiony na klamrze i koronie projektu. Czarna wężowa skóra użyta do produkcji paska dodatkowo akcentuje wyrafinowaną elegancję Monsieur. Chanel proponuje w 2016 roku limitowaną serię 300 sztuk tego modelu – z beżowego lub białego złota.

 

Zegarek Chanel – akcesorium doskonałe

 

Trzeba przyznać, że „dżentelmeńska” odpowiedź na damskie akcesorium Chanel Mademoiselle robi spektakularne wrażenie! Jeżeli jako mężczyzna szukacie idealnego akcesorium do swojej garderoby lub jako kobieta zastanawiacie się nad wyjątkowym prezentem, Monsieur od Chanel będzie strzałem w dziesiątkę! 

 

video

MACIEJ ZIEŃ – BACKSTAGE POKAZU „SWEET DREAMS”

tagi: zegarki | moda męska | Chanel |

podobne artykuły