PL / EN
CHANEL LES AUTOMNALES – MAKIJAŻ NA JESIEŃ

CHANEL LES AUTOMNALES – MAKIJAŻ NA JESIEŃ

Zobaczcie, jakie nowości kosmetyczne marka Chanel przygotowała dla nas na jesień!

U progu zimy Marka Chanel przygotowała specjalną edycję kosmetyków do makijażu inspirowaną barwami jesieni, a także charakterystycznym dla rej pory roku światłem i wyjątkową melancholijną aurą.  Paleta Les Automnales opiera się na ciepłych kolorach ziemi: odcieniach khaki, złocistych brązach, świetlistych ochrach i głębokich zieleniach i jest odpowiedzią na charakterystyczne dla jesieni nastrój przejściowości między cieplejszą porą, a zapadnięciem w zimowy sen. Kropką nad i Les Automnes jest – obok tych rdzawych - ekstrawagancka odważna intensywna czerwień.

 

OCZY

Les Automnales do oczu to limitowana kompozycja rdzawych oranży, brązów, beży, a także pudrowego różu z nutą przybrudzonych zieleni.

MATERIALS_072015/URODA/MAKIJAZ/CHANEL LES AUTOMNALES – MAKIJAZ NA JESIEN/1 — kopia.jpg

CREATION EXCLUSIVE – LES 5 OMBRES DE CHANEL


To kompozycja pięciu cieni inspirowana cysterskimi witrażami Aubazine, których widok towarzyszył Mademoiselle Chanel przez całe dzieciństwo. W warstwie kolorystycznej paleta przywodzi na myśl nastrojowe jesienne krajobrazy skąpane w ostrym surowym jesiennym słońcu; gama o rozpiętości tonalnej od bieli po głęboki brąz, od satyny do matu. Swietliste i matowe cienie uzupełniają się i tworzą obietnicę nastrojowego, stonowanego lub też bardziej rozwibrowanego makeupu. To także ukłon w stronę nastrojowych krajobrazów zmieniających się w jesiennym świetle.

 

MATERIALS_072015/URODA/MAKIJAZ/CHANEL LES AUTOMNALES – MAKIJAZ NA JESIEN/2.jpg

LES 4 OMBRES TISSE D’AUTOMNE


Komplet 4 kremowych cieni, spośród których głęboki matowy khaki gra pierwsze skrzypce. To paleta przywodząca na myśl barwy mchu, liści eukaliptusa i szyszki, na którą składają się satynowe złoto, ponadczasowa rdzawa miedź i brzoskwiniowe wykończenie otulające i ubierające oko w ciepłe jesienne barwy.

MATERIALS_072015/URODA/MAKIJAZ/CHANEL LES AUTOMNALES – MAKIJAZ NA JESIEN/3.jpg

ILLUSION D’OMBRE


Dwa pojedyncze cienie w hołdzie leśnej roślinności: połyskujący na powiece Rouge George o rdzawym odcieniu suchych liści  i Fleur de Pierre - o głębokiej nasyconej szarości i srebrzystym wykończeniu. Oba o kremowej konsystencji, dające wyjatkowe świetliste wykończenie.

 

 

 

MATERIALS_072015/URODA/MAKIJAZ/CHANEL LES AUTOMNALES – MAKIJAZ NA JESIEN/3a.jpg

 

 

 

STYLO YEUX WATERPROOF


Kredka do oczu o przedłużonej trwałości w wersji Les Automnales pojawia się w 4 nowych inspirowanych jesienną aurą kolorach: intensywnym khaki Feuillers, skąpanym w rudościach Érable, barwie postarzanego złota Pomme de Pin oraz brązowym smoky, tworząc z cieniami z kolekcji spójną całość na zasadzie harmonii lub kontrastu.

 

LE VOLUME DE CHANEL


Wydłużający rzęsy tusz to ukoronowanie makijażu Les Automnales. Na jesień Chanel proponuje piękny odcień Écorces ubierający oko w głęboki brąz.

MATERIALS_072015/URODA/MAKIJAZ/CHANEL LES AUTOMNALES – MAKIJAZ NA JESIEN/4.jpg

JOUES CONTRASTE


To najbardziej kontrastowy element jesiennej palety. Policzki podkreslone Alezane nabierają odcienia pięknego różu mieniącego się w świetle na brązowo, a podkład zyskuje ciepłe wykończenie, przywodząc na myśl twarz otuloną ciepłem kominka.

MATERIALS_072015/URODA/MAKIJAZ/CHANEL LES AUTOMNALES – MAKIJAZ NA JESIEN/5.jpg

USTA - CHANEL ROUGE ALLURE VELVET


Czyste satynowe kolory niczym druga skóra. Pensive to różany odcień nude układający się w satynowe wykończenie na ustach, podczas gdy La Bouleversante z kolekcji Rouge Allure Velvet to głęboka aksamitna czerwień o matowej teksturze.

 

ROUGE COCO SHINE


Pojawia się dla odmiany w lżejszej i bardziej błyszczącej formule subtelnych odcieni miedzi w szmince Mélancholie oraz kładącej się na wargach intensywnym pigmentem ceglastej czerwieni Téméraire.

MATERIALS_072015/URODA/MAKIJAZ/CHANEL LES AUTOMNALES – MAKIJAZ NA JESIEN/6.jpg

SCINTILLANTES LEVRES


Uzupełnieniem palety do ust jest błyszczyk Chêne Rouge w odcieniu czerwieni z nutą brązu.

MATERIALS_072015/URODA/MAKIJAZ/CHANEL LES AUTOMNALES – MAKIJAZ NA JESIEN/7.jpg

PAZNOKCIE – LE VERNIS


Jesienna paleta Chanel to także odpowiednio zbudowana kolorystycznie propozycja połyskującego manicure. Znajdziemy tu klasyczną czerwień z ceglastymi akcentami Écorce Sanguine, tajemniczy Châtaigne w odcieniu czekolady czy urzekający zielono-czarny Vert Obscur o delikatnym niebieskawym zabarwieniu, nawiązujący do barw lasu. Uzupełnieniem palety do paznokci jest Top Coat Velvet do zastosowania zarówno na lakier, jak też bezpośrednio na paznokcie.

 

Lubimy!

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: les automnales | creation exclusive | les 5 ombres de chanel | les 4 ombres tisse d'automne | illusion d'ombre | stylo yeux waterproof | le volume de chanel | joues contraste | chanel rouge allure velvet | rouge coco shine | scillantes levres | le vernis | lu | Chanel |

podobne artykuły