PL / EN
CHANEL L'EAU MICELLAIRE - OCZYSZCZAJĄCA WODA DO DEMAKIJAŻU

CHANEL L'EAU MICELLAIRE - OCZYSZCZAJĄCA WODA DO DEMAKIJAŻU

Nowa woda micelarna Chanel dogłębnie oczyszcza, nawilża i wzmacnia skórę twarzy. 

Perfekcyjnie usuwa makijaż, dogłębnie oczyszcza i nawilża skórę twarzy, która latem wymaga szczególnej pielęgnacji. Poznajcie nową wodę micelarną Chanel L'eau Micellaire Anti-Pollution Cleansing Water.

ZOBACZ TEŻ: BLEU DE CHANEL W HOŁDZIE MĘSKIEJ PIELĘGNACJI

CHANEL L’EAU MICELLAIRE - ANTI-POLLUTION CLEANSING WATER

Chanel L’eau Micellaire to nowa woda micelarna, która perfekcyjnie usuwa miejskie zanieczyszczenia oraz makijaż. Stworzona nawet dla najbardziej wrażliwej skóry, bez problemu pozbędzie się długotrwałego i wodoodpornego make up’u z ust, twarzy i oczu, a zawarte w niej micele uwalnią skórę od niekorzystnego działania czynników zewnętrznych.

woda micelarna chanelWoda micelarna do demakijażu Chanel Anti-Pollution Cleansing Water, 150 ml (fot. materiały prasowe)

OCZYSZCZAJĄCA WODA MICELARNA CHANEL - WŁAŚCIWOŚCI

Nowa woda micelarna Chanel Anti-Pollution Cleansing Water głęboko nawilża oraz chroni skórę twarzy dzięki zawartości probiotyków, które utrzymują naturalny ekosystem skóry na właściwym poziomie. L’eau Micellaire wzmacnia i nawilża warstwę ochronną skóry za sprawą formuły opartej na dwóch składnikach aktywnych: niebieskich mikro algach oraz wyciągu z solirodu morskiego. Dzięki naturalnemu mechanizmowi anti-pollution, niebieskie mikro algi chronią komórki przed stresem wywołanym przez zanieczyszczenia, a soliród morski i jego zdolność do samoregulacji poziomu wody powodują, że działa on wzmacniająco i nawilża skórę twarzy.

L’eau Micellaire Anti-Pollution Cleansing Water zapewnia skórze niezwykle wysoki komfort, a po aplikacji cera jest świeża, miękka i rozświetlona. Stosowanie wody micelarnej Chanel to rytuał, który warto powtarzać rano i wieczorem.

video

INSIDE CHANEL – GABRIELLE, A REBEL AT HEART

tagi: woda micelarna | pielęgnacja | Chanel |

podobne artykuły