PL / EN
CHANEL – KAMPANIA WIOSNA LATO 2017

CHANEL – KAMPANIA WIOSNA LATO 2017

Wspaniałe połączenie nowych technologii z klasyką mody!

Graficzne sylwetki, sztuka kolażu, wyjątkowa dynamika obrazu – kampania Chanel na sezon wiosna lato 2017 to zupełnie nowa jakość.

 

 

Kampania Chanel wiosna lato 2017

 

Karl Lagerfeld podejmuje grę kontrastów, co wymusza na nim zresztą sama kolekcja pełna sprzeczności. Najświeższy projekt dyrektora kreatywnego Chanel to metafora współczesnego człowieka. Projektant na tapetę wziął postaci pop lolity i cyber punka, po czym je ze sobą zespolił: mocne kolory plus biel & czerń, statyczne zbliżenia plus całe sylwetki w ruchu, sport plus elegancja, klasyka plus futuryzm. Zabawy kontrastami nie ma końca, a całość i tak tworzy jedną, spójną i silną w wyrazie całość.

 

Karl Lagerfeld tradycyjnie stanął przed obiektywem, a przed nim widzimy modelkę Arizonę Muse, która choć współpracuje z francuską marką już od siedmiu lat, to do tej pory wyłącznie uczestniczyła w pokazach. Mocne, ekspresyjne looki stworzyli: Carine Roitfeld (stylizacje), Sam McKnight (fryzury) oraz Tom Pecheux (makijaże).

 

 

Najnowsza propozycja wizerunkowa Chanel ma odtworzyć klimat z pokazu Data Center oraz odzwierciedlać wolnego ducha domu mody, który zawsze spogląda w przyszłość. Potwierdzamy jedno i drugie – tak dynamicznej kampanii Chanel dawno nie widzieliśmy. Lubimy!

 

video

MACIEJ ZIEŃ – BACKSTAGE POKAZU „SWEET DREAMS”

tagi: wiosna lato 2017 | kampania | Chanel |

podobne artykuły