Logotyp serwisu lamode.info
CHANEL BEAUTY – MAKIJAŻ BLUE RHYTHM

CHANEL BEAUTY – MAKIJAŻ BLUE RHYTHM

Daj się ponieść niebiańskiemu rytmowi i zainspiruj nowym make-upem od francuskiego domu mody!

Dom mody Chanel proponuje nową tendencję w makijażu pt. „Blue Rhythm” i przedstawia kolejną kolekcję kosmetyków pod tym samym tytułem. Wizażyści francuskiej marki polecają focus na kolor niebieski z akcentami czerni – pojawia się paleta lazurowa i granatowa, zarówno w macie, jak i z połyskiem. Niebiańska gama barw dominuje nie tylko na powiekach, ale również na rzęsach i paznokciach.

 

Artystka Lucia Pica do stworzenia makijaży wykorzystała nową kolekcję kosmetyków Chanel, wśród których znajdują się: cienie do powiek, eyeliner, kredki i tusze do rzęs, błyszczyk oraz lakier do paznokci. Wizaż w kampanii prezentuje modelka Sam Rollinson, którą sfotografował Richard Burbridge. Za stylizację fryzur odpowiadał Anthony Turner, a manicure wykonała Elsa Durrens.

 

fot. materiały prasowe


Paleta cieni Les 4 Ombres - bogata formuła pigmentu inspirowana motywami tweedu Chanel. Łatwy w aplikacji, zapewnia wiele możliwości łączenia barw. Zawiera paletkę do konturu, głęboki cień do intensyfikacji efektu oraz lekki do rozjaśnienia, a także akcent kolorystyczny. Dostępny w 13 różnych odcieniach kolorystycznych.

 

fot. materiały prasowe


Eyeliner Ligne Graphique De Chanel - produkt w płynnej konsystencji wyposażony jest w precyzyjny pędzelek o delikatnej konstrukcji umożliwiający perfekcyjny wizaż. Kosmetyk pozwala na długotrwałe utrwalenie w głębokim kolorze z wysokim połyskiem.

 

fot. materiały prasowe

 

Błyszczyk Gloss Volume - półprzezroczysty kosmetyk z wysokim połyskiem, który podkreśla usta i uwypukla ich naturalny kolor. Chłodząca formuła zapewnia zmiękczenie i nawilżenie, a witamina E gwarantuje ochronę antyoksydacyjną.

 

fot. materiały prasowe

 

Lakier do paznokci Le Vernis - propozycja do manicure klasyczna i jednocześnie w obecnych trendach, która nie tylko nadaje głęboki kolor paznokciom, ale również je wzmacnia i nawilża. Formuła barwy z wysokim połyskiem zapewnia równomierną aplikację bez smug. Wszystkie produkty do paznokci od francuskiego domu mody nie zawierają w składzie szkodliwych związków: formaldehydu, toluenu oraz DBG.

 

Zapraszamy do galerii po więcej inspiracji!

tagi: Chanel 2015 | Chanel Beauty | Chanel Beauty 2015 | Chanel makeup 2015 | Chanel Blue Rhythm | Chanel Blue Rhythm makeup | Chanel new cosmetics 2015 | Chanel new beauty 2015 | Chanel new collection 2015 | Chanel |

podobne artykuły