PL / EN
CASSIOPEIA - SIĘGNIJ GWIAZD Z YES

CASSIOPEIA - SIĘGNIJ GWIAZD Z YES

Spójrz w niebo i zachwyć się tajemnicą kosmosu – zachęca YES wraz z premierą kolekcji biżuterii Cassiopeia.

Spójrz w rozgwieżdżone niebo. Otwórz szeroko oczy i zachwyć się tajemnicą kosmosu – zachęca marka YES wraz z premierą nowej kolekcji biżuterii Cassiopeia.

Czerpiąc inspiracje z jednej z najpiękniejszych gwiezdnych konstelacji, w kolekcji Cassiopeia, kolor i światło tworzą zachwycający spektakl. Jak cykle księżycowe, które w szczególny sposób łączą nas z naturą, magiczne opale i kamienie księżycowe niosą w sobie wyjątkową energię. Oplecione delikatnymi złotymi łańcuszkami i lśniącymi diamentami z każdym ruchem, wyzwalają niezwykły blask.

Hanna Juzoń w komplecie z kolekcji YES Cassiopeia (fot. materiały prasowe)

Tam, gdzie nie sięga wzrok

Inspiracją do powstania kolekcji Cassiopeia jest to, co tajemnicze i niezbadane. Wszechświat wciąż nas zaskakuje, stawia pytania, niezmiennie zachwyca wielkością i pięknem. Wzbudza w nas pokorę, ale też ciekawość. Projektantka Magda Dąbrowska otworzyła się na jego kolory, gwiazdozbiory, układy planet i stworzyła opowieść pełną tajemnic i symboli.

Kolekcja YES Cassiopeia (fot. materiały prasowe)

Pod szczęśliwą gwiazdą

Nocne niebo fascynuje. Gwiezdne konstelacje wskazują drogę, pozwalają odkryć niezbadane - Kasjopeja, Mała Niedźwiedzica, Cefeusz, Jednorożec, Herkules - niebo skrywa wiele opowieści... Od teraz możemy mieć je zawsze blisko siebie. Wystarczy wypowiedzieć życzenie - gwiazda właśnie przecięła niebo!

Autorka linii Cassiopeia, projektantka YES Magda Dąbrowska, opisuje swoje dzieło: „W kolekcji Cassiopeia astralne tajemnice zostały zamknięte w romantycznej, delikatnej formie. Na złotych naszyjnikach, pierścionkach i kolczykach jak rozsypane gwiazdy mienią się opale, topazy, diamenty i kamienie księżycowe. Białe i niebieskie odcienie kamieni dodają biżuterii lekkości, eterycznego blasku. Kolekcja Cassiopeia jak wszechświat skrywa w sobie wiele znaczeń, pobudza wyobraźnię, jest nieoczywista. Projektując ją, często spoglądałam w niebo - w jego bezkresie odnalazłam delikatność gwiazd i doskonałość form konstelacji”.

YES Cassiopeia (fot. materiały prasowe)

Otul się gwiezdnym pyłem

W kolekcji Cassiopeia odnajdziemy złoto i eteryczną estetykę oraz ponadczasowe piękno diamentów, opali, topazów i kamieni księżycowych. Biżuteria YES zainspirowana pięknem gwiazdozbiorów dotyka tego, co jednocześnie dalekie i bliskie, astralne i nostalgiczne. Wybór kolekcji Cassiopeia to wybór gwiazdy, która zawsze będzie nam sprzyjać.

Kolekcja YES Cassiopeia jest dostępna w sprzedaży w stacjonarnych Salonach YES i w sklepie internetowym YES.pl.

video

TOP 7 POKAZY HAUTE COUTURE WIOSNA 2021

tagi: biżuteria | YES |

podobne artykuły