PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
CARA DELEVINGNE DLA ZARA TRF JESIEŃ ZIMA 2012/13

CARA DELEVINGNE DLA ZARA TRF JESIEŃ ZIMA 2012/13

Cara Delevingne urodziła się pod szczęśliwą gwiazdą – nowa brytyjska it-girl zgarnia najlepsze kontrakty sezonu jesień zima 2012/13. Dziś publikujemy jej zdjęcia dla Zara TRF

Inditex w tym sezonie postawił na największe gwiazdy – najpierw Freja Beha Erichsen wystąpiła w lookbooku Zary, a dwa dni później pokazują się zdjęcia Cary Delevigne dla Zara TRF, młodzieżowej linii popularnej hiszpańskiej marki sieciowej.

 

Trzeba przyznać, że Cara ma w sobie „to coś” – nowa it-girl, współpracująca z Burberry, szturmem wkroczyła na wybiegi i zgarnęła z koleżankom po fachu sprzed nosa niejeden kontrakt. Teraz ponoć interesuje się nią sam książę Harry. Pozostaje nam tylko czekać, co dalej z tego wszystkiego wyniknie…!

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Cara Delevingne | Zara TRF | Inditex | jesień zima 2012/13 | ZARA |

podobne artykuły