PL / EN
CANDICE SWANEPOEL STARTUJE Z MARKĄ KOSTIUMÓW KĄPIELOWYCH

CANDICE SWANEPOEL STARTUJE Z MARKĄ KOSTIUMÓW KĄPIELOWYCH

Minimalistyczne modele zainspirowane baletem możemy nosić jak body czy top - zarówno na plażę, jak i na co dzień. 

Candice Swanepoel, jeden z najpopularniejszych aniołków Victoria’s Secret, prowadzi własną markę kostiumów kąpielowych pod nazwą Tropic of C. „Ten pomysł pojawił się u mnie już kilka lat temu, jednak czekałam na odpowiedni moment. Najpierw potrzebowałam znaleźć właściwe osoby do zespołu, a kiedy Victoria’s Secret zrezygnowała z pomysłu sprzedaży kostiumów kąpielowych, natychmiast go podchwyciłam” – przyznaje południowoafrykańska modelka.

CANDICE SWANEPOEL: KOLEKCJA RESORT 2019

W kolekcji Resort 2019 zaproponowanej przez Candice Swanepoel znajdziecie klasyczne i często minimalistyczne kostiumy kąpielowe w neutralnych odcieniach nude. Każdy z modeli ma za zadanie podkreślać kobiece kształty i być na tyle uniwersalny, aby móc go stylizować nie tylko na plaży, ale także na co dzień podczas wakacji. Jaki trik stosuje Candice? Jednoczęściowy kostium kąpielowy Tropic C nosi podobnie jak body lub top, do dżinsów z podkreśloną talią czy do spódnicy. W ten sposób, strój plażowy staje się sposobem na wakacyjny outfit, pełniąc funkcję zarówno kostiumu na lato, jak i bluzki.

POLECAMY: 30 NAJLEPSZYCH STYLIZACJI Z OKAZJI 30. URODZIN CANDICE SWANEPOEL

Kolekcja Tropic of C stanowi wyraz inspiracji baletem – jest delikatna, dziewczęca i funkcjonalna. Przy jej tworzeniu modelka kierowała się tym, aby wszystkie modele jak najbardziej współgrały z ciałem. Szukała więc tkanin elastycznych i wszechstronnych, które znalazłyby zastosowanie przy różnorodnych krojach. Postawiła więc na włoskie i innowacyjne materiały, takie jak ekologiczny nylon.

Kostium kąpielowy z kolekcji marki Candice Swanepoel, Tropic of C, Resort 2019

W galerii prezentujemy kostiumy kąpielowe Tropic of C, których ceny wahają się w przedziale 80-180 dolarów. Najnowsze modele kupicie już na stronie online marki. Jak Wam podoba się kolekcja Candice Swanepoel?

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: Candice Swanepoel | Tropic of C | kostiumy kąpielowe | TRENDY |

podobne artykuły