Logotyp serwisu lamode.info
BY THE SEA - MARYNISTYCZNA LINIA OD MOHITO NA SEZON WIOSNA-LATO 2011

BY THE SEA - MARYNISTYCZNA LINIA OD MOHITO NA SEZON WIOSNA-LATO 2011

Polska marka Mohito w sezonie wiosna-lato 2011 proponuje styl marine w szykownym, kobiecym i nowoczesnym wydaniu.

Ostra biel, rozmaite odcienie niebieskiego i granatu, klasyczna czerń i ognista czerwień – takie tradycyjne zestawienie typowo marynarskich barw owocuje szykownym, eleganckim look’iem prosto z  Saint Tropez.

 

Dopasowane żakiety, paski podkreślające talię, kobiece kapelusze i mini szorty - wszystko te elementy nadają strojom bardziej wysublimowany charakter, przywodzący na myśl stare filmy i styl wczesnych lat 60. Głównym deseniem są poziome paski różnej grubości – kojarzące się z jachtowym szykiem i legendarną Brigitte Bardot.

 

Jednym z ważniejszych elementów kolekcji jest czerwona sukienka o kobiecym kroju – można ją nosić w wersji na dzień - z chustą owiniętą wokół głowy i okularami „muchami” oraz w wersji wieczorowej – uzupełnioną o wyrafinowaną biżuterię.

 

Pośród dodatków, prym wiodą złota biżuteria i miedziane akcenty, jak choćby duże guziki występujące na sukienkach. Niezbędnym detalem uzupełniającym nadmorski klimat są również ciemne okulary przeciwsłoneczne, kapelusze i szale.

 

Modne akcenty marynarskie to letni pomysł na siebie – wyrafinowany i klasyczny, ale w nowoczesnym ujęciu. Biel i granat z nutą czerwieni to zestaw sprawdzający się zawsze, a jego ponadczasowość w nawiązaniu z nowoczesnym ujęciem modowego tematu,  gwarantuje stylowy i elegancki look.

tagi: kolekcja | wiosna-lato 2011 | MOHITO |

podobne artykuły