PL / EN
BURBERRY – KAMPANIA ŚWIĄTECZNA 2015

BURBERRY – KAMPANIA ŚWIĄTECZNA 2015

Sesja zdjęciowa na Boże Narodzenie inspirowana filmem „Billy Elliot” i projekt charytatywny w jednym. Christopher Bailey nie przestaje zaskakiwać!

Najnowsza kampania Burberry na tegoroczne Święta dedykowana jest jubileuszowi filmu „Billy Elliot”, a sama marka postanowiła ofiarować 500 tys. funtów potrzebującym. Pracujące przy specjalnym projekcie gwiazdy również zdecydowały się przekazać swoje honorarium na cele charytatywne.

 

Billy Elliot to wspaniały film pełen radości i energii, więc to był prawdziwy dreszczyk emocji i wielki zaszczyt, że możemy obchodzić jego 15-lecie w naszej świątecznej kampanii” – powiedział Christopher Bailey, dyrektor kreatywny i CEO Burberry Prorsum. Projektant zaprosił do wyjątkowej współpracy „brytyjskie talenty” z dziedziny kinematografii, muzyki i mody. Pojawiły się osoby związane z produkcją, np. Elton John, autor muzyki do musicalu opartego na filmie i aktorka Julie Walters, jedna z głównych bohaterek dramatu. Twarzami specjalnej sesji zdjęciowej zostali również: Noami Campbell, Rosie Huntigton-Whiteley i jej brat – Toby, muzycy James Bay i George Ezra, prezenter James Corden, aktorka Michelle Dockery i ulubieniec kreatora – Romeo Beckham.

 

Autorem sesji zdjęciowej jest fotograf Mario Testino, ale kampanii towarzyszy również film. Scenografia oraz choreografia bezpośrednio nawiązują do wzruszającego filmu, a klimat Świąt Bożego Narodzenia buduje magiczną atmosferę. Obejrzyjcie wideo oraz zdjęcia i przekonajcie się sami!

 

video

MICHAL SZULC – BACKSTAGE POKAZU GALENE

tagi: Burberry Christmas 2015 | Burberry campaign | kampania Burberry | kampania Burberry 2015 | Burberry Billy Elliot | BURBERRY |

podobne artykuły