Logotyp serwisu lamode.info
BRIDAL COLLECTION – ŚLUBNA KOLEKCJA MARKI MAX MARA NA SEZON 2011

BRIDAL COLLECTION – ŚLUBNA KOLEKCJA MARKI MAX MARA NA SEZON 2011

Max Mara wychodzi naprzeciw współczesnym pannom młodym – zobacz najnowszą kolekcję ślubną, stworzoną specjalnie dla dynamicznych i nowoczesnych kobiet.

Ślubna linia marki Max Mara redefiniuje pojęcie sukni ślubnej. Odpowiadając na potrzeby dzisiejszych kobiet, żyjących szybko i intensywnie, powstała nowoczesna kolekcja, którą można nazwać „ślubnym prêt-à-porter”.

 

Idea ta z początku pojawiła jedynie w wybranych butikach i obejmowała kilka modeli. Jednak dziś jej zasięg jest znacznie szerszy – ponad 40 modeli, od delikatnych i prostych sukni po te bardziej kunsztowne i złożone – dostępnych na całym świecie.

 

Kolekcja na sezon 2011, od romantyzmu po elegancki minimalizm, dedykowana jest kobietom nowoczesnym i dynamicznym, które pragną zaoszczędzić czas na godzinnych przymiarkach przy tradycyjnym wyborze sukni.

 

 

tl_files/COMMUNITY/AAAAA KOLAZE/BRIDAL COLLECTION W TESKT.jpgfot. materiały prasowe MaxMara/ kolekcja ślubna 2011

 

 

Jedynym odwołaniem do ślubnych zwyczajów są kolory w których uszyto suknie - rozmaite odcienie bieli, od mlecznych po kość słoniową, z akcentami przejrzystych pasteli. Max Mara oferuje również szeroką gamę dodatków od butów po welony, rękawiczki, biżuterię.

 

Najbardziej zaskakującym elementem kolekcji obok pełnego czaru ascetyzmu jest garnitur ślubny. Dopasowana, krótka marynarka, spodnie z wysokim stanem, o szerokich nogawkach sprasowanych w ostry kant. Kontrastuje z nim subtelna bluzka asymetrycznie zawiązywana pod szyją. Jest okrutnie kobiecy i odważny - znakomity, nie tylko na ślub.

 

Kobiecy garnitur to kontynuacja myśli największych postaci świata mody: Gabrielle "Coco" Chanel, która dała kobiecie wolność i Yves Saint Laurent, który dał jej władzę, ofiarowując smoking. Max Mara od zawsze kontynuuje najbardziej wybitne założenie i tradycje świata mody.

 

Kolekcja ślubna to manifest siły, charyzmy i uroku. Można ją nabyć w salonie Max Mara w C.H. Klif w Warszawie.

 

tagi: kolekcja | moda ślubna | MaxMara | wiosna-lato 2011 |

podobne artykuły