PL / EN
BRAZYLIJSKA TOP MODELKA ALESSANDRA AMBROSIO W POLSCE

BRAZYLIJSKA TOP MODELKA ALESSANDRA AMBROSIO W POLSCE

Słynny Aniołek Victoria’s Secret i jedna z najbardziej pożądanych modelek na świecie, gorąca Aleksandra Ambrosio odwiedziła Polskę, jako nowa twarz kampanii reklamowej depilatorów marki Philips. Dowiedz się więcej!

Aleksandra Ambrosio to emanująca pozytywną energią i całym mnóstwem osobistego uroku niekwestionowana piękność. Brazylijska top modelka zasłynęła w latach 90. i od tamtego czasu, nie zwalniając tempa pozuje dla najsłynniejszych magazynów na świecie, takich jak  Vogue, Harper’s Bazaar, Elle czy Rolling Stone. Jej kariera po dziś dzień rozwija się z zawrotną prędkością, a sama modelka wciąż podkreśla, że żyje w ciągłym biegu i natłoku nowych obowiązków. Oprócz okładek i sesji zdjęciowych, jej twarz wiele razy zdobiła również kampanie reklamowe największych domów mody, współpracowała na przykład z Dolce & Gabbana, Giorgio Armani, GUESS i Moschino. Jednak gwiazda nieustannie podkreśla, że to nie piękno zewnętrzne, ale wewnętrzne liczy się dla niej najbardziej. Dlatego oprócz aktywności i wielu sukcesów w świecie mody, Alessandra angażuje się również w działalność charytatywną, a na co dzień jest przede wszystkim kochajacą matką.

 

Mimo dynamicznego trybu życia Aniołek Victoria’s Secret znalazł trochę czasu, aby wpaść do Polski. 7 marca, jako nowa twarz kampanii reklamowej depilatorów marki Philips ciężarna Alessandra pojawiła się w Warszawie na konferencji prasowej promującej depilator Philips SatinSoft. Modelka wyglądała uroczo i promiennie w dopasowanej sukience podkreślającej duży brzuszek. Uśmiechnięta, chętnie pozowała do zdjęć i wypowiadała się w samych superlatywach się na temat nowego urządzenia marki Philips. W wywiadzie, który z piekną brazylikją przeprowadził Olivier Janiak gwiazda wspomniała między innymi o tym, jak ważna w jej zawodzie jest codzienna pielęgnacja skóry, kompleksowe zabiegi zdrowotne oraz gimnastyka. Dodała również, że nie jest łatwo wieść normalne życie będąc stale w centrum zainteresowania lub przed obiektywem aparatu. Co do tego, nie ma żandych wątpliwości, jednak można odnieść wrażenie, że Alessandra świetnie odnajduje się w świetle jupiterów i umiejętnie łączy absorbującą karierą z rolą matki.

 

Zobacz w naszej galerii zdjęcia z eventu, na którym pojawiła się piękna modelka!

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Alessandra Ambrosio | Philips | Olivier Janiak |

podobne artykuły