PL / EN
BORSKA – POZNAJCIE MŁODĄ POLSKĄ MARKĘ

BORSKA – POZNAJCIE MŁODĄ POLSKĄ MARKĘ

Skandynawski minimalizm przeniesiony w polskie realia? Jeżeli dotąd wydawało Wam się to niemożliwe, nie widzieliście jeszcze projektów borska. Poznajcie młodą markę i jej nową kolekcję C O Y!

Czas zerwać z mitem, że minimalizm to wyłącznie skandynawska specjalność. Prosta, czysta forma uzależnia i inspiruje twórców na całym świecie, jeżeli zaś szukacie jej na rodzimym podwórku, koniecznie zapoznajcie się z projektami młodej poznańskiej marki borska.

 

 

Kierując się hasłami umiarkowania i oszczędności oraz zamiłowaniem do tworzenia nietuzinowej mody, Izabela Borska od ponad roku projektuje sukienki, topy i tuniki, urzekające ręcznym wykonaniem, dobrej jakości tkaninami i perfekcyjnym wykończeniem. Nie dziwi więc fakt, że mimo krótkiego okresu istnienia, brand zdążył zgromadzić już całkiem sporą grupę wiernych fanów.

 

 

Do sieci trafiła właśnie kampania najnowszej kolekcji borska o nieco tajemniczym tytule C O Y. Przed obietywem Karoliny Miądowicz zapozowała Dominika Pułapa (Moss Model Management), zaś o naturalną fryzurę i niewidoczny makijaż zadbała Karolina Zgoła. Chłodna estetyka projektów, industrialna lokalizacja i subtelna uroda modelki – musimy przyznać, że wszystkie elementy najświeższej kampanii borska tworzą wyjątkowo zgraną całość.

 

 

Zajrzyjcie do naszej galerii.

 

video

TOMASZ OSSOLIŃSKI WIOSNA 2022

tagi: Borska | Borska C O Y | borska COY | Izabela Borska | borska polska marka |

podobne artykuły