Logotyp serwisu lamode.info
BOHOBOCO - NA BACKSTAGE’U KAMPANII NA SEZON WIOSNA LATO 2012

BOHOBOCO - NA BACKSTAGE’U KAMPANII NA SEZON WIOSNA LATO 2012

Najnowsza kampania duetu Bohoboco zapowiada się naprawdę wyjątkowo! Projektanci zaprosili nas na backstage sesji, zajrzyjcie tam razem z nami i dowiedzcie się co u nich słychać.

Ten rok dla duetu Bohoboco zapowiada się bardzo intensywnie. Wprawdzie projektanci zrezygnowali z udziału w łódzkim fashion weeku, ale w zamian z pewnością spodziewać się będzie można pokazu kolekcji w Warszawie. Michał Gilbert Lach i Kamil Owczarek planują też niebawem otwarcie butiku online, a w najbliższych miesiącach światło dzienne ujrzy także kolejna kolekcja butów sygnowana Boholoft.


To jednak nie koniec, atrakcji, jakie dla swoich miłośników przygotowali projektanci. Pierwsze zmiany i nowości pojawią się już w kampanii na sezon wiosna lato 2012, na backstage’u której gościliśmy dzisiaj.

 

W studio Makata spotkaliśmy fotografa Marcina Kempskiego (ilike-photo), asystenta Grzegorza Skonecznego, wizażystę marki Estee Lauder Dariusza Kotarskiego, przygotowujących materiały backstage Michała Kluszczyńskiego i Tymoteusza Pieszkę (ilike-photo) oraz modelkę...

 

I tu pierwsze zaskoczenie - spodziewaliśmy się, że kolejny raz przed obiektywem stanie Alex, która do tej pory brała udział we wszystkich kampaniach marki. Duet Bohoboco jednak postanowił tchnąć nowego ducha w swoje sesje. Kto zostanie nową twarzą marki? O tym przekonacie się już niebawem.

 

Tymczasem zajrzyjcie z nami za kulisy sesji zdjęciowej!

tagi: Bohoboco | Michał Gilbert Lach | Kamil Owczarek | moda polska |

podobne artykuły