PL / EN
BLOG – LOVE AESTHETICS

BLOG – LOVE AESTHETICS

Ivania Carpio to holenderska blogerka, która komponuje nieoczywiste zestawy z bardzo oczywistych ubrań. Mistrzyni minimalizmu oprócz stylizacji na swoim blogu prezentuje także własnoręcznie wykonany projekty od biżuterii po meble. Poznajcie blog Love Aesthetic.

Ivania Carpio to nietypowa piękność z Holandii. Wyróżnia ją konsekwencja i minimalistyczne podejście do mody. Oprócz genialnych zestawień ubrań, na jej blogu znajdziemy również niesamowite pomysły na szafę i nie tylko! Jej oszczędna estetyka w ubiorze oraz zestawienie kolorów bieli i czerni, ma swoje odzwierciedlenie we wnętrzu.

 

 

 

 

 

Autorka poczytnego bloga Love Aesthetics znana jest z zamiłowania do minimalizmu i monochromatyczności w modzie. Oprócz prezentowania stylizacji, na swoim blogu pokazuje także własnoręcznie wykonane projekty - od biżuterii po meble. Potrafi z niczego zrobić coś niesamowitego.

 


Blog Love Aestheticsblog Love Aesthetics


Cecha wspólna tych projektów? Minimalizm i zgodność z najnowszymi trendami. Mimo stonowanych kolorów, których używa w swoich stylizacjach (jej ulubione kolory to czarny i biały), zawsze wygląda futurystycznie i nasuwa co raz to nowsze pomysły i inspiracje. Ivania wykorzystując nietypowe materiały tworzy proste i jednocześnie bardzo stylowe dodatki. A co najlepsze pozwala nam się zainspirować i samodzielnie wykonać podobny projekt.

 

 

Blog Love Aestheticsblog Love Aesthetics


Ivania Carpio, mistrzyni minimalizmu, ma 23 lata i studiuje dziennikarstwo w nadziei, że nastąpi taki dzień, kiedy zrealizuje swoje marzenie i zrobi karierę w modzie jako online editor. Jej styl jest klasyczny, a zarazem nowoczesny. Uwielbia trzymać się podstaw i na pewno wie, jak ze zwykłej białej koszulki zrobić trendy t-shirt. Jej ulubione marki to Acne, Alexander Wang, Maison Martin Margiela, Chalayan i Calvin Klein.

 

 

Zapraszamy na blog Ivani.

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: blog | blogerka | Love Aesthetics | Ivania Carpio |

podobne artykuły