PL / EN
BLACK APPAREL - LOOKBOOK KOLEKCJI WIOSNA LATO 2015

BLACK APPAREL - LOOKBOOK KOLEKCJI WIOSNA LATO 2015

Marka, która stawia wyłącznie na czerń? Poznajcie BLACK apparel., która pokazuje, że zabawa modą możliwa jest także w obrębie jednego koloru!

Nosimy ją bez względu na wiek, bez względu na płeć i bez względu na okazję. Dla jednych jest ratunkiem w sytuacjach, kiedy nie mają pomysłu w co się ubrać, a dla drugich podstawą garderoby. Nie ma drugiego tak ponadczasowego koloru jak czerń. Co więcej, podobno wyszczupla, a patrząc na popularność facebook’owego profilu Ładni Ludzie Ubierają Się Na Czarno - śmiało można także stwierdzić, że pasuje każdemu.

 

To od dawna jeden z naszych ulubionych kolorów, dlatego tym bardziej cieszy nas, że jego solowy potencjał dostrzegają kolejne marki i pokazują go w coraz to nowszej odsłonie. Jednak BLACK apparel. podeszła do tego zupełnie inaczej i postawiła na czarny total look od stóp do głów! Ta młoda, polska marka w swojej debiutanckiej kolekcji „Black is the future” proponuje więc t-shirty czy spodnie w jednej tylko barwie, ale z wyróżniającymi je zipami czy nadrukami. Wszystkie projekty na wiosnę lato 2015 będziecie mieli okazję obejrzeć już jutro, 16 kwietnia na stronie www.blackapparel.com.pl, gdzie o godzinie 21:00 ruszy pokaz on-line. My czekamy już ze zniecierpliwieniem!

 

Koniecznie zajrzyjcie do galerii i zobaczcie lookbook BLACK apparel!

 

źródło: youtube.com

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Black Apparel | lookbook | loobook wiosna lato 2015 | kolekcja wiosna lato 2015 | polska marka |

podobne artykuły