Logotyp serwisu lamode.info
BIŻUTERIA BLIŻEJ NATURY – KOLEKCJA MARKI HAF

BIŻUTERIA BLIŻEJ NATURY – KOLEKCJA MARKI HAF

Growing Jewelry – nietypowa biżuteria marki HAF, która rośnie, zmienia się i żyje wraz z osobą ją noszącą. Koniecznie zobaczcie, co się za tym kryje!

Islandzki designer Hafsteinn Juliusson, który projektuje pod marką HAF przedstawia nam swoje spojrzenie na współczesne wartości. Jego kolekcja Growing Jewelry jest odpowiedzią na próbę zachowania balansu między tym, co pierwotne a nowoczesnością. Projekt rosnącej biżuterii jest pewnego rodzaju eksperymentem, który ma za zadanie wprowadzić odrobinę przyrody między mieszkańców wielkich miast, żyjących na co dzień z dala od natury.

 

Wszystkie elementy w kolekcji wykonane są ze srebra - ten surowy z pozoru metal idealnie kontrastuje z ulotnością zasadzonej w nim zieleni. Ta jednak z pozoru jest tylko tak nietrwała, dzięki odpowiedniej pielęgnacji potrafi bowiem przetrwać nawet do 12 miesięcy.

 

Biżuteria marki HAF jest świetnym rozwiązaniem zarówno dla miłośników nietypowych akcesoriów, amatorów ogrodnictwa, jak też dla tych, którzy chociaż na chwilę chcą oderwać się od codziennego zgiełku.

tagi: HAF | Hafsteinn Juliusson | kolekcja | biżuteria |

podobne artykuły