PL / EN
BITWA NA WŁOSY: FRYZURY GWIAZD – GWEN STEFANI

BITWA NA WŁOSY: FRYZURY GWIAZD – GWEN STEFANI

Bohaterką najnowszej odsłony naszego cyklu „Bitwa na włosy” została Gwen Stefani. Sprawdźcie, jak jej fryzury oceniła Ania Szeligowska z salonu U Fryzjerów! 

Nie bez przyczyny w show biznesie przypisuje się jej miano jednej z najbardziej stylowych kobiet. W ciągu swojej dotychczasowej kariery, Gwen Stefani konsekwentnie budowała swój wizerunek, co należy szczególnie docenić w świecie, w którym gwiazdy ślepo podążają za obowiązującymi trendami, zatracającym tym samym swoją tożsamość i wiarygodność. Oprócz czerwonej szminki na ustach, blond platyna na głowie Gwen, to jeden z najbardziej charakterystycznych elementów jej look'u. Odcień ten, artystka wielokrotnie prezentowała nam w różnych odsłonach. Ania Szeligowska z warszawskiego salonu U fryzjerów, okiem eksperta dokładnie przeanalizowała dla nas stylizacje na głowie Gwen. Efekty znajdziecie poniżej! 

 

 

BITWA NA WŁOSY: FRYZURY GWIAZD – GWEN STEFANI

fot. facebook.com/gwenstefani

 

Jeśli można zakochać się w kolorze włosów, to właśnie nam się to przydarzyło :)Zachwycający i elegancki blond. Prawie biały, ale nie nachalny. Nie za zimny i bezkrzty sztucznej żółci. Ideał. Włosy zdrowo błyszczące i gęste. Nawet jeśli sąprzedłużane, to w sposób na tyle subtelny, że nie można tego dostrzec. Przy samejgłowie fryzura ma delikatnie dodaną objętość, dzięki czemu głowa ma ładny,szlachetny kształt. Cienka, złota opaska nie zgniata włosów na bokach (a wcale niejest łatwo osiągnąć taki efekt!), wiec nie ma żadnych zaburzeń rytmu czy kształtufryzury. Uczesanie niby proste, ale tak perfekcyjnie dopracowane, że naprawdę robiwrażenie. Jest jedno ale – jesteśmy przekonani, że tak spektakularny efekt to wdużej mierze zasługa programu do obróbki zdjęć ;)

 

BITWA NA WŁOSY: FRYZURY GWIAZD – GWEN STEFANI

fot. facebook.com/gwenstefani


Lubimy Gwen w wersji a’la szalona Marylin. Jest energia, jest zadziornie – w takimwydaniu piosenkarka jest dla nas najbardziej wiarygodna. Ale! Czas na technicznąocenę fryzury. Ten kolor… powinien być albo białym, pudrowym blondem, albonaturalnym złotym – jest natomiast czymś pomiędzy, takim „przetrawionym” żółtym.Fryzurze brakuje też lekkości, można odnieść wrażenie, że za mało w niej włosów, cowygląda sztucznie. Naszą ocenę zakończymy jednak pozytywem - włosy są ładnie odbiteu nasady i płynnie przechodzą w retro falę. Taka fryzura świetnie pasuje do kształtutwarzy i drobnej sylwetki Gwen. Ostatecznie to bardzo trafiona stylizacja, tylkowymagałaby drobnych, zwłaszcza koloryzacyjnych, poprawek.

 

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: fryzury gwiazd | bitwa na włosy | Gwen Stefani | U Fryzjerów | Ania Szeligowska |

podobne artykuły