PL / EN
BELLA HADID x DIOR – MAKE UP TUTORIAL W ODCINKACH

BELLA HADID x DIOR – MAKE UP TUTORIAL W ODCINKACH

Dwie wielkie osobowości branży w tutarialu Diora!

Czy Wy także, nawet gdy w pośpiechu przetrząsacie internet szukając konkretnej rzeczy, ulegacie i bezwiednie, z automatu klikacie w makijażowy tutorial w wykonaniu topmodelki?

 

Po ostatnich, którym nie mogłyśmy sie oprzeć (wystaczy wspomnieć ten z udziałem Victorii Beckham) i które okazały się niezwykle inspirujące, nabrałyśmy ochoty na więcej. Jeśli Wy także takie tutoriale traktujecie jako źródło profesjonalnych porad dotyczących wizażu, mamy dla was dobrą wiadomość.

 

Już wkrótce na platformie Dior.com pojawi się 10 odcinkowa seria z Bellą Hadid, ambasadorką marki w roli głównej. Czy chodzi o codzienne zmagania w tworzeniu nienagannego make up’u czy też o specjalne okazje, np. backstage - modelka oddaje się w ręce profesjonalisty.

 

Królowej instagrama makijażowymi tipami będzie służył sam dyrektor kreatywny Dior makeup Peter Philips, belgijski makijażysta o korzeniach artystycznych, który zasłynął rysunkiem Myszki Miki wykonanym na twarzy modela podczas jednej z sesji dla Rafa Simonsa.

 

Dwie inspirujące, twórcze osobowości przed kamerą – jest na co czekać! Tymczasem zobaczcie pierwszą odsłonę tej humorystycznej serii! Który kolor szminki podoba sie Wam najbardziej?

 

video

MMC - BACKSTAGE POKAZU JESIEŃ ZIMA 2016

tagi: Bella Hadid | Dior | makijaż | DIOR |

podobne artykuły