PL / EN
BACK TO SCHOOL – POWITAJCIE SZKOŁĘ W GRUNGOWYM STYLU

BACK TO SCHOOL – POWITAJCIE SZKOŁĘ W GRUNGOWYM STYLU

Wakacje nieubłaganie zbliżają się ku końcowi, a to oznacza początek szkoły i na studia. Jesteście już gotowi na codzienne zmagania i poranne wstawianie? My proponujemy powrót w modnym stylu! Sprawdźcie.

Rozpoczęcie roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami. Zazwyczaj przygotowania do tego dnia kojarzą nam się z zakupami długopisów, zeszytów i innych niezbędnych rzeczy. Dla nas to jednak doskonały pretekst do uzupełnienia i skompletowania jesienno-zimowej garderoby. My stawiamy na charakterystyczny styl prosto z londyńskiej ulicy i grunge’ową estetykę. Kto powiedział, że szkolne ubrania muszą być nudne? Dzięki nowej polskiej marce SI-MI bez problemu będziecie wyglądać oryginalnie i wzbudzicie zazdrość kolegów i koleżanek z ławki.

 

Na zajęciach spędzacie wiele godzin, dlatego też Wasz wybór przy kompletowaniu stroju na pewno determinuje wygoda. Niestety wyklucza to często modną stylizację. Inaczej jest z SI-MI. Ich najnowsza kolekcja łączy w sobie luźne i bardzo przyjemne dla ciała kroje z miejskim, rockowym charakterem. Postać Kate Moss i londyńskie Brick Lane to tylko niektóre skojarzenia, jakie nasuwają ich ubrania. Co więcej, dają one poczucie swobody i wolności wyboru tego, kim jesteś i jakie jest Twoje podejście do życia.

 

Estetyka grunge’u i rocka towarzysząca filozofii SI-MI podana jest w bardzo kobiecej, pełnej nonszalancji i niebanalności odsłonie. Oryginalność przejawia się tu w asymetrycznych cięciach, eksperymentach z długością i wyrazistych deseniach. Daleko im do standardowych „szkolnych mundurków” i ubrań z popularnych sieciówek, które zabijają osobowość i unifikują członków szkolnej społeczności (na pewno pamiętacie sytuację, gdy pół klasy chodziło w tych samych swetrach czy koszulach z Zary).

 

Koszule, dwustronne spódnice, kurtki, topy i wiele innych propozycji z metką SI-MI - jest z czego wybierać! Podkreślcie swoją indywidualność, wyróżnijcie się z tłumu! Rockową kolekcję marki znajdziecie na naszej siostrzanej platformie, BoutiqueLaMode.com!

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: SI-MI | powrót do szkoły | inspiracje do szkoły | LaMode.info | Damian Szczęsny Design | BoutiqueLaMode.com |

podobne artykuły