PL / EN
ASIA PIWKA W LOOKBOOKU KOLEKCJI PRABAL GURUNG PRE-FALL 2013

ASIA PIWKA W LOOKBOOKU KOLEKCJI PRABAL GURUNG PRE-FALL 2013

Kolejna Polka wspina się po szczeblach międzynarodowej kariery. Tym razem niezwykle obiecującą Asię Piwkę możemy podziwiać w najnowszym lookbooku Prabala Gurunga na jesień 2013.

Jest uważana za jedną z najważniejszych debiutantek ostatniego New York Fashion Week. Pojawiła się na wybiegach m.in. Alexandra Wanga, Marca Jacobsa, Calvina Kleina oraz Rodarte. Była gwiazdą lookbooka Christophera Kane’a a ostatnio mogliśmy zobaczyć ją w pokazie kolekcji pre-fall 2013 Oscara de la Renty. Asia Piwka (New Age Models), bo o niej mowa jest jedną z najbardziej obiecujących polskich modelek, które mają szansę na międzynarodową karierę. Nie traci, więc czasu i wciąż pracuje na swój sukces.

 

Asię możemy podziwiać obecnie w lookbooku Prabala Gurunga na jesień 2013. Najnowsza kolekcja projektanta to pomysłowe połączenie sztuki i mody ready-to-wear. Różnorodny mix wzorów od tych kwiatowych po kratę w nowoczesnej formie. Wszystko uchwycone w mocnych i wyrazistych kolorach, które stanowią świetną alternatywę dla typowych biało-szarych sylwetek. Zabawa konstrukcją przemieszana z sukniami wprost z czerwonego dywanu. Gurung postawił w nowej kolekcji na mieszankę wpływów, dzięki czemu uzyskał różnorodność projektów, które wciąż mają ze sobą niewielki, lecz wspólny mianownik.

 

Kolejny sukces Polki niezmiernie cieszy i ciężko nie przyznać, że idealnie wpasowała się w estetykę projektów Gurunga.

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Asia Piwka | Prabal Gurung | lookbook | kolekcja jesień 2013 |

podobne artykuły