PL / EN
AQUA ELEGANCE – NOWA KOLEKCJA MOHITO NA WIOSNĘ LATO 2012

AQUA ELEGANCE – NOWA KOLEKCJA MOHITO NA WIOSNĘ LATO 2012

Prostota, szyk i klasa w oceanicznych, mieniących się w słońcu barwach – koniecznie obejrzyj najnowszą kolekcję Mohito i zachwyć się morską elegancją!

Artyści czerpią inspiracje zewsząd. Poeci, malarze, pisarze, architekci oraz projektanci tworzą pod wpływem natchnienia, które odnajdują w otaczającym ich świecie. Wysokie góry, rajskie plaże, dzikie plemiona, egoztyczne zwierzęta czy miejskie ulice – wszystko to wpływa na ich zmysły dając początek konkretnym dziełom.

 

Aqua Elegance, to kolekcja Mohito na sezon wiosna lato 2012, którą projektanci marki stworzyli inspirując się pięknem i barwami dna morza, bujną morską przyrodą i wodnymi krajobrazami. Linia zachwyca oceanicznymi kolorami, odcieniami błękitu, kobaltu, turkusu i szmaragdu. Te morskie odcienie zostały jednak przełamane przez klasyczną biel i czerń. Eleganckim elementem są również złote, jakby skąpane w promieniach słonecznych tkaniny, z których uszyto zwiewne, delitaktne sukienki oraz bluzki.  

 

Proste, wdzięczne formy zapowiadają bardzo udany wakacyjny sezon! Kolekcja Aqua Elegance dostępna będzie w butikach Mohito od połowy kwietnia.

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Aqua Elegance | trendy wiosna lato 2012 | MOHITO |

podobne artykuły