PL / EN
ANJA RUBIK W EDYTORIALU SELF SERVICE MAGAZINE WIOSNA LATO 2017

ANJA RUBIK W EDYTORIALU SELF SERVICE MAGAZINE WIOSNA LATO 2017

Nasz zdecydowany faworyt jeśli chodzi o najświeższe sesje z udziałem topmodelki! Widzieliście?

Nie tak dawno pisaliśmy o sesji z udziałem Anji w magazynie I-D (tutaj). Mimo iż co sezon przybywa nowych twarzy (choćby dziś przedstawialiśmy wyróżnione przez portal  Models.com  młode modelki –  Top Newcomers),  Anja Rubik niezmiennie pozostaje jedną z tych najbardziej zapracowanych.

Mając w pamięci monochromatyczne ujęcie podopiecznej D'VISION we wspomnianej wyżej realizacji, dziś podziwiamy modelkę w wyjątkowo barwnym edytorialu. Czas i miejsce akcji budują specyficzny nastrój: sesja Theo Wennera zrealizowana została w wyjątkowej porze, gdy dzień chyli się ku końcowi. Rubik wystylizowana przez Julię Sarr-Jamois pozuje fotografowi częsciowo za dnia, a niektóre ujęcia ustrzelone są już w ostatnich promieniach zachodzącego słońca i tuż po zapadnięciu zmroku – w błysku fleszy.

Za tło służy m.in. opustoszały teren (parking?) na wzniesieniu, z którego w oddali widać panoramę miasta. Wyjątkowe światło i otwarte przestrzenie dają wrażenie ciszy i stanowią wyjątkową oprawę dla fantastycznej urody modelki, nie pozwalając odwrócić od niej wzroku.

Fotograf nie mógł wybrać sobie bardziej wdzięcznej muzy do realizacji tego nastrojowego materiału, ani też bardziej odpowiedniego miejsca niż Self Service do publikacji tak pełnego, spójnego obrazu składającego się w niezwykle sugestywną opowieść. Doskonałe!

 ZOBACZ TEŻ: WYRÓŻNIENIA TOP NEWCOMERS MODELS.COM WIOSNA LATO 2017

Kredyty sesji:

 

video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: Self Service Magazine | edytorial | wiosna lato 2017 | Anja Rubik |

podobne artykuły