PL / EN
ANJA RUBIK POPROWADZI POLSKI „PROJECT RUNWAY”?

ANJA RUBIK POPROWADZI POLSKI „PROJECT RUNWAY”?

Wiosną 2014 roku na antenie stacji TVN zadebiutuje polska wersja, znanego na całym świecie reality show „Project Runway”. Kto zostanie „naszą” Heidi Klum? Sprawdźcie! 

Wczoraj na internetowym portalu stacji TVN pojawiła się informacja, że wiosną przyszłego roku, na antenie popularnej stacji zadebiutuje, znane na całym światowym świecie reality show „Project Runway”.  Pierwotnie to amerykański program, który  na celu wyłonienie spośród grupy początkujących projektantów mody takiej osoby, która wykaże się największą pomysłowością i inwencją w tworzeniu własnej kolekcji ubrań. W każdym z odcinków uczestnicy zmagają się z zadaniami, których efekty są oceniane przez czteroosobowe jury.

 

 

 

Format, który w oryginale prowadzi Heidi Klum, spotkał się z ogromnym zainteresowaniem widzów oraz został odznaczony prestiżowymi nagrodami m.in. Emmy i Peabody Award. Sukces "Project Runway" w USA spowodował pojawienie się już kilku kolejnych lokalnych wersji programu, m.in. w Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Norwegii, Malezji, Australii i na Filipinach. Teraz przyszła kolej na Polskę!


"Zdjęcia do programu rozpoczną się jesienią, "Project Runway" znajdzie się w wiosennej ramówce TVN w 2014 roku. Jest jeszcze za wcześnie, aby rozmawiać o prowadzących czy jury. Producentem programu będzie firma FremantleMedia Polska." – powiedział Bogdan Czaja, zastępca Dyrektora Programowego stacji.

 

 

Od razu po ujawnieniu informacji o planowanym projekcie, na portalu wirtualnemedia.pl pojawiły się spekulacje, kto zostanie "polską Heidi Klum”. Głosy są podzielone, lecz podobno wyłoniły się już dwie topowe kandydatury – Magdalenę Mielcarz oraz Anję Rubik. Dyskujsa jest o tyle gorąca, że ostatnio faktycznie, polska top modelka często pojawia się w Polsce.

 

 

A Wy macie swoich faworytów? Kogo byście chcieli zobaczyć w roli prowadzącej oraz głównego członka jury polskiego „Project Runway”?

 

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Project Runway | Magda Mielcarz | Heidi Klum | Project Runway Polska | Project Runway TVN | Anja Rubik |

podobne artykuły