Logotyp serwisu lamode.info
ANJA RUBIK PONOWNIE DLA QUAZI

ANJA RUBIK PONOWNIE DLA QUAZI

W sklepach Quazi jest już dostępna kolejna limitowana kolekcja butów i torebek zaprojektowanych przez Anję Rubik!

Już czwarty sezon z rzędu rozchwytywana supermodelka, Anja Rubik współpracuje z polską marką obuwniczą Quazi. Pomysł projektowania butów i torebek tak przypadł jej do gustu, że bez wahania konytuuje to zajęcie. W międzyczasie jest też twarzą wielu zagranicznych brandów, a ostatnio perfum DKNY Women Energizing Fragrance. Modelka musi mieć nie tylko mnóstwo energii, ale i wyobraźni - swoim nazwiskiem zdecydowała się firmować nie tylko wspomniane akcesoria i kosmetyki, ale także biżuterię Apart. A to pod czym się podpisze, od razu sprzedaje się świetnie!

 

Zgodnie ze stylem Anji Rubik, zaprojektowana przez nią kolekcja sandałów i torebek łączy w sobie subtelność z rockowym sznytem. Znakiem rozpoznawczym kolekcji są łańcuchy na różne sposoby zdobiące stopę. W kolekcji znajdują się zarówno płaskie buty, jak i niebotyczne szpilki. Torebki zostały utrzymane w podobnej stylistyce. Kolorystyka Anja Rubik + Quazi Limited Collection w tym sezonie waha się między czernią a beżem nude.

 

W galerii prezentujemy lookbook oraz zdjęcia z kampanii promocyjnej Quazi, oczywiście z piękną topmodelką w roli głównej.

tagi: wiosna-lato 2011 | Quazi | Anja Rubik |

podobne artykuły