PL / EN
ANJA RUBIK NUMEREM 1 NA ŚWIECIE WEDŁUG RANKINGU THE FASHION SPOT

ANJA RUBIK NUMEREM 1 NA ŚWIECIE WEDŁUG RANKINGU THE FASHION SPOT

Publikujemy światowy ranking The Fashion Spot, śledzący popularność największych top modelek. Polka Anja Rubik znalazła się na pierwszym miejscu, choć nie wszyscy się z tym zgadzają… Dowiedz się więcej!

Polska top modelka została ogłoszona numerem jeden roku 2010 w świecie modelingu. Zaraz za nią znalazły się Freja Beha Erichsen, Lara Stone, Abbey Lee Kershaw i Constance Jablonski.

 

Ranking skupiał największe „obszary” działalności modelek, mierząc tym samym ich popularność.  Jeśli chodzi o ilość okładek światowych magazynów, to na pierwszym miejscu uplasowała się Freja Beha Erichsen, Anja natomiast – na drugim. Constance Jablonski zwyciężyła w kategorii ilości pokazów, w których wzięła udział. Abbey Lee Kershaw jest za to bezkonkurencyjnie najczęściej wyszukiwaną modelką w serwisie Google. Polka ma  za to największą ilość fanów na portalach społecznościowych.

 

Wygląda na to, że Anja jest niepokonana. Sam ranking wywołał burzę w Internecie. Padały głosy, iż modelka jest gwiazdą, ale nigdy nie zyska statusu ikony, jaką cieszy się na przykład Lara Stone. Nie można jednocześnie zaprzeczyć, by Anja próżnowała i dzięki niezliczonej ilości kampanii reklamowych, kontraktów oraz edytoriali stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych, a przez to i pożądanych twarzy światowego modelingu.

 

Jak myślicie? Czy przyznanie Anji pierwszego miejsca można uznać za nie do końca uzasadnione?

 

tl_files/moda zagraniczna/NEWSY/ANJA RUBIK NR 1/5topmodels_1_.jpg

fot. materiały prasowe D'Vision

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Freja Beha Erichsen | Lara Stone | Abbey Lee Kershaw | Constance Jablonski | top modelka | The Fashion Spot | Anja Rubik |

podobne artykuły