PL / EN
ANJA RUBIK DLA MOHITO - KULISY KAMPANII

ANJA RUBIK DLA MOHITO - KULISY KAMPANII

Już w listopadzie światło dzienne ujrzy wyjątkowa kolekcja Anji Rubik dla marki Mohito. Tymczasem, zobaczcie zdjęcia zza kulis kampanii, której autorką jest Paola Kudacki

Pozytywnym zaskoczeniem była jakiś czas temu wiadomość, że Anja Rubik przygotowuje własną kolekcję dla marki Mohito. Efekty poznamy już wkrótce, bo 14 listopada. Tymczasem jednak, światło dzienne ujrzały zdjęcia zza kulis kampanii, za którą odpowiada Paola Kudacki. Argentyńska fotograf już niejednokrotnie miała okazję pracować z polską modelką – czy to przy sesjach z jej udziałem (ostatnio np. dla wrześniowego Elle Germany), czy realizując materiały dla 25 Magazine, w którym Rubik pełni funkcję redaktor naczelnej.

 

Na zdjęciach z backstage’u możemy dopatrzyć się kilku elementów, które pojawią się w ramach linii Exclusive Collection. Oversize’owe swetry, które sama Rubik bardzo często wybiera co swoich codziennych stylizacji, klasyczne marynarki w męskich fasonach oraz bardzo modne w tym sezonie frędzle czy metaliczne akcenty - pewnością spotkają się z wielkim zainteresowaniem, zarówno ze strony wiernych fanek stylu Anji, jak i klientek Mohito.

 

Fotografie ukazujące kulisy kampanii, które realizowane były w studio oraz na świeżym powietrzu, zdradzają również pozostałe osoby pracujące nad jej finalnym efektem. Za fryzury Anji odpowiedzialny był Kevin Ryan, a makijaż wykonała Wendy Rowe. Jeśli jesteście ciekawi jak wygladał plan zdjęciowy i jak wyglądały stylizacje Rubik, koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii! 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Anja Rubik dla Mohito | Mohito Exclusive Collection | backstage | Paola Kudacki | Anja Rubik | MOHITO |

podobne artykuły