PL / EN
ANJA RUBIK W BLUZIE ALOHA FROM DEER NA ULICACH NOWEGO JORKU

ANJA RUBIK W BLUZIE ALOHA FROM DEER NA ULICACH NOWEGO JORKU

Najlepsza polska topmodelka wciąż promuje polskie marki. Zobaczcie, jak Anja prezentowała się basebollówce Aloha From Deer, którą ubrała na spacer z mężem i uroczym psiakiem.

Czy wyobrażacie sobie lepszą promocję dla marki niż pojawienie się w jej propozycjach osoby powszechnie uważanej za ikonę stylu? My też nie! Dlatego też, mimo że podobają nam się praktycznie wszystkie stylizacje Anji Rubik, jeszcze bardziej cieszy nas fakt, że najbardziej rozchwytywana polska topmodelka przy ich tworzeniu coraz częściej sięga także po polskie marki.

 

 

Wszystko wskazuje na to, że po niedawnym finale 3. edycji Top Model. Zostań Modelką Anja zdecydowała się na zabranie do Nowego Jorku skrawka rodzinnej branży, paparazzi przyłapali bowiem piękną Polkę, gdy spacerowała z mężem i słodkim psiakiem po ulicach Miasta, Które Nigdy Nie Śpi w czarnej basebollówce Aloha From Deer z wizerunkiem pantery. Modelka, z typową dla siebie przekorą, zestawiła projekt streetwear’owej marki z torebką Chanel i gladiatorkami, które stworzyła we współpracy z Giuseppe Zanotti.  

 

 

Co sądzicie o nowojorskiej stylizacji Anji Rubik? Podoba Wam się bluza Aloha From Deer?

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

CHANEL - POKAZ WIOSNA LATO 2022

tagi: Aloha From Deer | Anja Rubik w polskich markach | Anja Rubik |

podobne artykuły