Logotyp serwisu lamode.info
ANIA KUCZYŃSKA DLA MSZ

ANIA KUCZYŃSKA DLA MSZ

Aktówka Warsawia, zaprojektowana przez Anię Kuczyńską, to jeden z elementów wizualnych stworzonych na potrzeby polskiej prezydencji w Radzie Unii Europejskiej. 

Na 50 dni przed rozpoczęciem polskiej prezydencji w Radzie Uni Europejskiej odbyła się prezentacja elementów wizualnych, stworzonych specjalnie przy tej okazji. 11 maja 2011 na spotkaniu w Pałacyku Ministerstwa Spraw Zagranicznych Konrad Niklewicz, rzecznik polskiej prezydencji, oficjalnie przedstawił upominki polskiego przewodnictwa oraz meble, które będą wykorzystywane podczas oficjalnych imprez.W konferencji wzięli udział projektanci – autorzy przedmiotów. Jednym z wybranych projektów jest aktówka stworzona przez Anię Kuczyńską. Ten dodatek pochodzi z linii akcesoriów Warsawia, w której znalazły się portfele, etui na komputery i iPady. Nawiązuje ona do tradycji polskiego rzemiosła podhalańskiego i wykorzystuje charakterystycznego dla niego materiały i technikę. Prostota i minimalizm Warsawii jest wyrazem stylu, w którym Ania Kuczyńska konsekwentnie realizuje swoje projekty.

 

Aktówka wykonana jest ze skóry jechtowej. Dostępna w dwóch kolorach – naturalnym i czarnym, ma ręcznie tłoczone logo, którego charakter nawiązuje do polskiego designu lat sześćdziesiątych.

 

tl_files/moda polska/newsy/ANIA KUCZYNSKA DLA MSZ/ania kuczynska aktowka.jpgfot. materiały prasowe

 

tagi: moda polska | Ania Kuczyńska |

podobne artykuły