PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
&OTHER STORIES X VANS - KAPSUŁOWA KOLEKCJA

&OTHER STORIES X VANS - KAPSUŁOWA KOLEKCJA

Zobaczcie rewelacyjne efekty współpracy marek Vans i &Other Stories!  

Po kilku kapsułowych kolekcjach, gdzie motywem przewodnim były już m.in. Gwiezdne Wojny, Myszka Mickey czy The Beatles, uwielbiana nie tylko przez skateboarderów kalifornijska marka Vans postanowiła połączyć siły z &Other Stories. Trzeba przyznać, że to dość ciekawa współpraca, choćby z uwagi na fakt, że jeden z brandów należących do H&M Group wyróżnia się bardzo dziewczęcymi projektami, raczej dalekimi od idei, które z kolei od początku przyświecają i charakteryzują amerykańską firmę.

 

Żyjemy jednak w czasach, kiedy noszenie sportowego obuwia w połączeniu z najbardziej eleganckimi i kobiecymi elementami garderoby przestało być czymś nadzwyczajnym, stając się tym samym, obrazem raczej powszechnie widywanym na ulicach całego świata. To jednak nie jedyny trend, w który świetnie wpisał się rezultat współpracy marek Vans i &Other Stories. W sesji wizerunkowej reklamującej tę modową kolaborację mamy widywany ostatnio coraz częściej, idealny przykład promowania mody, która nie zna wieku. Obok młodej modelki pojawiła się bowiem 86-letnia Daphne Selfe.

 

Flagowymi projektami kolekcji, dostępnej w sprzedaży od 17 kwietnia, są trzy różne modele butów: slip on’y w czarno-białe kropki i skórzane w kolorze nude (ok. 260zł) oraz klasyczne tenisówki w tym samym odcieniu (ok. 290zł). Oprócz obuwia, klienci mają do wyboru ubrania, na których również wykorzystano wzór w kropki. Nie zabrakło także dodatków - torebek czy biżuterii. Całość dostępna jest w sklepie internetowym www.stories.com

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: &Other Stories x Vans | kapsułowa kolekcja | &Other Stories | Vans | Daphne Selfe |

podobne artykuły