PL / EN
ALICJA BACHLEDA-CURUŚ W KREACJI MACIEJA ZIENIA NA PREMIERZE FILMU „BITWA POD WIEDNIEM”

ALICJA BACHLEDA-CURUŚ W KREACJI MACIEJA ZIENIA NA PREMIERZE FILMU „BITWA POD WIEDNIEM”

Choć na długo oczekiwanej premierze „Bitwy pod Wiedniem” w Teatrze Narodowym w Warszawie pojawiło się wiele gwiazd, to naszą uwagę przyciągnęła gwiazda filmu, piękna Alicja Bachleda-Curuś, która wystąpiła w eleganckiej sukni Macieja Zienia.

Na wczorajszej premierze, odtwórczyni jednej z głównych ról w „Bitwie pod Wiedniem”, Alicja Bachleda-Curuś wystąpiła w granatowej, jedwabnej sukni z najnowszej kolekcji Macieja Zienia "Hurricane" na wiosnę wiosna-lato 2013. Minimalistyczny, w pełni zabudowany przód kreacji przełamany został neonowo żółtą lamówką, wykończeniem dekoltu charakterystycznym dla całej wiosennej kolekcji projektanta. Dopiero jednak tył sukni - spektakularnie odkryte plecy, poprzecinane haftowanymi szelkami ze skóry i jedwabiu oraz ozdobiony geometryczną falbaną tren - diametralnie zmieniały stonowany na pierwszy rzut oka charakter stroju. Do tak widowiskowej sukni Alicja Bachleda-Curuś dobrała oszczędne dodatki. Całości stylizacji gwiazdy dopełniała zaś prosta fryzura i minimalistyczny makijaż.

 


Najnowsza kolekcja Macieja Zienia zaprezentowana została już w ramach paryskiego tygodnia mody. Polska premiera „Hurricane” odbędzie się 19 października w Soho Factory w Warszawie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

CHANEL HAUTE COUTURE WIOSNA 2022

tagi: Alicja Bachleda-Curuś | Zień | Bitwa pod Wiedniem | Maciej Zień |

podobne artykuły