PL / EN
ALICIA KEYS PROJEKTUJE DLA MARKI REEBOK

ALICIA KEYS PROJEKTUJE DLA MARKI REEBOK

Zobaczcie autorską kolekcję sneakersów amerykańskiej piosenkarki, która miała premierę na początku września. Inspiracje? Ulice Nowego Jorku i muzyka!

Kolaboracji tego typu było już wiele, ale rzadko się zdarza, że mało udzielająca się w mediach i stroniąca od całej otoczki show biznesu gwiazda bierze udział w tak komercyjnym projekcie. Bowiem piosenkarka Alicia Keys znana jest przede wszystkim z muzyki, którą tworzy i na próżno szukać skandali z jej udziałem. Dlatego mile zaskakuje fakt, że wokalistka stworzyła własną kolekcję sportowych sneakersów dla marki Reebok. Z drugiej strony warto pamiętać o tym, że jej mąż – muzyk Suizz Beatz jest dyrektorem kreatywnym linii Reebok Classic i jak można się domyślić miał ogromny wpływ na kolejny projekt żony.


Autorskie projekty Keys, które miały swoją premierę 6 września bazują na klasycznej linii Reebok Freestyle Hi Shoes, a ich ceny rozpoczynają się od 80$. W sprzedaży będzie kilka różnych wersji przedstawiających m.in. panoramę Nowego Jorku, klawisze fortepianu oraz plemienne wzory. Inspiracją do stworzenia kolekcji były przede wszystkim ulice Wielkiego Jabłka, muzyka, moda i przyjaciele piosenkarki, a także świat ją otaczający.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

POKAZ CHANEL MÉTIERS D’ART 2021/22

tagi: Alicia Keys | Reebook | Alicia Keys dla Reebok |

podobne artykuły