PL / EN
ALICE DELLAL W KAMPANII TOREBEK CHANEL BOY

ALICE DELLAL W KAMPANII TOREBEK CHANEL BOY

Oryginalna uroda modelki Alice Dellal w połączeniu z nieśmiertelną klasyką Chanel - to musiało się udać! Zobaczcie kampanię torebek Chanel Boy autorstwa Karla Lagerfelda!

Oryginalna uroda i niebanalny styl – to cechy charakteryzujące Alice Dellal. Brazylijska modelka pozowanie ma w genach – jej matka, również była zaangażowana w branżę modelingu, siostra Charlotte projektuje obuwie marki Charlotte Olympia, a cały klan Państwa Dellal działa prężnie od lat w świecie mody.

 

 

Może właśnie dlatego, mimo, że Alice lubuje się w rockowych klimatach i uwielbia piercing, stała się muzą Karla Lagerfelda. Modowy guru postanowił zaangażować ją do kampanii torebek Chanel Boy. Modelka w pełni oddaje założenia specyficznej linii akcesoriów legendarnego domu mody, nie dziwi więc fakt, że sygnuje swoją twarzą kolekcję marki już drugi sezon z rzędu.

 

 

Tym razem zdjęcia wyjątkowych torebek Chanel Boy, które wykonał sam Karl, są kwintesencją tradycyjnego, klasycznego stylu Chanel. Czarno biała krata, białe koszule, zachowawcze sweterki w połączeniu z zadziornym wyglądem Alice, dają w rezultacie niezwykły miks identyfikujący nową kobietę Chanel.

 

 

Zobaczcie kampanię Chanel Boy z udziałem niezwykłej Alice Dellal tylko w naszej galerii!

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Alice Dellal | Alice Dellal kampania Chanel Boy | Chanel Boy | torebki Chanel Boy | Karl Lagerfeld | Chanel |

podobne artykuły