PL / EN
ALEXANDER MCQUEEN – KAMPANIA WIOSNA LATO 2017

ALEXANDER MCQUEEN – KAMPANIA WIOSNA LATO 2017

Pojawia się we śnie i zachwyca zmysłowością – poznajcie nową bohaterkę marki!

Nowa kampania Alexander McQueen na sezon wiosna lato 2017 to sen na jawie, piaszczyste wydmy, zachodzące słońce i, jak zawsze, kreacje zapierające dech w piersiach.

 

Utrzymana w podobnej co poprzednia sesja wizerunkowa stylistyce, artystyczna odsłona wiosenno-letniej kolekcji to opowieść o kobiecie, która pojawia się we śnie, zachwyca nonszalancką zmysłowością i naturalnym pięknem. W rolę owej bohaterki wciela się Vittoria Ceretti, modelka, która po raz pierwszy zetknęła się z brytyjskim domem mody na wybiegu w październiku poprzedniego roku.

 

Po raz drugi współpracował z Sarahą Burton również Jamie Hawkesworth (debiutował fotografując dla marki jesienno-zimową kampanię), stąd wspomniana wyraźna korespondencja pomiędzy ostatnimi sesjami. Nad koncepcją artystyczną projektu czuwali Mathias Augustyniak i Michael Amzalag z M/M Paris. Sferą beauty zajęli się z kolei James Pecis (fryzury) oraz Dick Page (make-up).

 

Mamy słabość do domu Alexander McQueen, więc w mgnieniu oka zakochałyśmy się w tej malarskiej historii! A Wy, jak oceniacie nową realizację brytyjskiej marki? 

 

video

SAINT LAURENT JESIEŃ ZIMA 2018/19

tagi: Alexander McQueen | wiosna lato 2017 | kampania | ALEXANDER MCQUEEN |

podobne artykuły