PL / EN
ALEXA CHUNG TWARZĄ MARKI NAILS INC .

ALEXA CHUNG TWARZĄ MARKI NAILS INC .

Alexa Chung została twarzą brytyjskiej marki Nails Inc! Efektem kolaboracji będzie sygnowana jej nazwiskiem linia lakierów do paznokci. Dowiedzcie się więcej!

Alexa Chung została twarzą kolejnej marki! Po kolaboracji z takimi brandami jak Superga, Longchamp, a ostatnio brytyjskim Eyeko, tym razem padło na lakiery do paznkonci. Brytyjska ikona stylu będzie promować swoim nazwiskiem londyńską markę Nails Inc., która obchodzi w tym roku 15 lat swojej działalności.

 

Alexa stworzyła swoją własną linię w której znajdziemy sześć produktów inspirowanych fakturą i odcieniami tkanin. Każdemu z nich przypisano też konkretne nazwy np. „Alexa Cashmere” zobaczymy w odsłonie nude oraz beżu, „Alexa Lace” to wpadająca w róż, jasna czerwień, a pod nazwą „Alexa Sequin” kryć się będą złoto oraz głęboka czerń. 

 

Linia sygnowana nazwiskiem Chung, która do sprzedaży ma trafić już w sierpniu, posiada również zaprojektowaną specjalnie na tę okazję buteleczkę. Stoi za tym Fabien Baron – francuski artysta, reżyser teledysków, autor wielu kampanii reklamowych dla największych domów mody i były redaktor m.in. Interview Magazine.

 

 

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Alexa Chung | kolaboracja | Nails Inc. | lakiery do paznokci | Alexa Chung kolaboracja |

podobne artykuły