PL / EN
ALEXA CHUNG W KAMPANII LONGCHAMP WIOSNA LATO 2014

ALEXA CHUNG W KAMPANII LONGCHAMP WIOSNA LATO 2014

Właściciele Longchamp na gwiazdę najnowszej kampanii swojej marki wybrali brytyjską it girl - Alexę Chung, której styl na całym świecie kopiują rzesze fanek. Zobaczcie efekty tej współpracy!

Alexa Chung znana jest chyba wszystkim mniej lub bardziej zainteresowanym modą. Od lat jej niewymuszone stylizacje doceniają zarówno krytycy, jak i wielbiciele-amatorzy. Chociaż tajemnicą jest, jak to robi, Angielka wygląda świetnie we wszystkim, co na siebie włoży . Można śmiało stwierdzić – ta modelka i prezenterka telewizyjna podbiła swoim urokiem serca wszystkich odbiorców mody. W 2009 roku była najlepiej ubraną kobietą wg Vogue.com, a już rok później została nominowana przez Brytyjski Komitet Mody do tytułu londyńskiej ambasadorki stylu, o który konkurowały z nią m.in. Emma Watson, Tilda Swinton i Stella McCartney. Jej lista wyróżnień i osiągnięć w branży mody nie ma końca. Jedno jest pewne – wszystko czego dotknie się Alexa zamienia się w przysłowiowe złoto.

 

 

Dlatego też, świetną decyzją właścicieli Longchamp było wybranie na twarz swojej marki Alexy Chung, której styl na świecie kopiują rzesze fanek. Jedna z najpopularniejszych it girl nieprzerwanie od kilku lat współpracuje z różnymi brandami, wchodząc z nimi w kolaborację lub zostając twarzą ich marki. Najwyraźniej Alexa ma dużą siłę przebicia!

 

 

Do swojego portfolio Angielka może dodać najnowszą kampanię marki Longchamp na wiosna lato 2014, której została gwiazdą. St. Tropez, upalne dni, pastele i zabawa modą - oto motywy przewodnie sesji autorstwa  Maxa Vadukula. Stylizacje Alexy zawsze mają w sobie "to coś" - może być to jakiś detal, niepowtarzalna fryzura czy niebanalny dodatek. Ta kampania doskonale oddaje „ten klimat”.

 

 

Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie wszystkie zdjęcia z wiosenno-letniej kampanii marki Longchamp.

 

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

POKAZ CHANEL MÉTIERS D’ART 2021/22

tagi: Alexa Chung Longchamp campaign | Alexa Chung | Longchamp | Alexa Chang w kampanii Longchamp wiosna lato 2014 | Max Vadukul |

podobne artykuły