Logotyp serwisu lamode.info
ALBERTA FERRETTI – KAMPANIA WIOSNA LATO 2017

ALBERTA FERRETTI – KAMPANIA WIOSNA LATO 2017

5 portretów kobiecości w obiektywie Stevena Meisela.

Steven Meisel współpracował z Albertą Ferretti przy kampaniach od 2007 do 2010 roku i po siedmiu latach przerwy dwie strony ponownie łączą siły. Legendarny fotograf opowiada historię pięciu kobiet i przedstawia ją na pięciu różnych portretach. Poznajemy bohaterkę celebrującą świąteczne chwile czy propagatorkę radości i kobiecości, a także inne fragmenty życia, które składają się na sensualną całość z nutą glamouru. Na pierwszy rzut oka te dziewczyny nie mają ze sobą nic wspólnego, ale tak naprawdę łączy je wiele – symbolizują nową energię, prawdziwe emocje i otwartość na drugiego człowieka. „Założeniem było pokazanie esencji radości życia i spontaniczności, świadomej kobiecości, która generuje prawdziwe piękno. Pięć zdjęć opowiada historię różnych kobiet, które widziane razem, tworzą pełen obraz jednej kobiety, która jest niezależna i zakochana. Jest szczęśliwa z życia, bo rozkoszuje się jego pełnią! – mówiła o swojej ostatniej kampanii sama Alberta Ferretti.

Albera Ferretti wiosna lato 2017 – kredyty

Za zdjęcia odpowiadał wspomniany wyżej amerykański fotograf, który uchwycił w swoim obiektywie modelki Carolyn Murphy, Vittorię Ceretti, Irinę Shayk, Raquel Zimmermann i Julię Nobis, a towarzyszył im model Thomas Gibbon. Stylizacje stworzyła Carine Roitfeld; artystka współpracuje z włoską projektantką dopiero od zeszłego roku. Make-up wykonała Pat McGrath, natomiast fryzury zaproponował Guido Palau.

Powrót do kultowego fotografa, rozpoczęcie współpracy z jedną z najlepszych stylistek, zmiany w wizji projektowania i komunikacji z odbiorcą – to wróży Albercie Ferretti doskonałe rozpoczęcie nowego rozdziału swojej marki!

tagi: Alberta Ferretti | kampania | wiosna lato 2017 |

podobne artykuły