PL / EN
ALA SEKUŁA W KAMPANII PENNYBLACK JESIEŃ ZIMA 2016/17

ALA SEKUŁA W KAMPANII PENNYBLACK JESIEŃ ZIMA 2016/17

Zobczaczcie podopieczną Gagamodels w jesiennej odsłonie włoskiej marki!

Ala Sekuła, ubiegłoroczna debiutantka, która zrobiła zawrotną karierę na wybiegach największych domów mody, a w ostatnim sezonie pojawiła się m.in. u Valentino, Iris van Herpen, Armani czy Chanel, została właśnie jedną z bohaterek kampanii młodszej siostry marki Max Mara - Pennyblack. Młoda modelka, która zaczęła z przytupem – kilka tygodni po tym, jak została odkryta przez agencję Gagamodels, wystąpiła na exclusive w pokazie Miucci Prady, a także jako ulubienica projektantki zamknęła prezentację Miu Miu, nie zwalnia tempa.

 

 

 

 

 

fot. materiały prasowe

 

 

Tym razem podziwiamy ją prezentującą jesienno zimową kolekcję włoskiej marki uchwycona przez fotografa Matteo Montanari. Art directorem sesji jest Macs Iotti. Podobnie jak w poprzednich reklamach, całość prezentowana jest przez trzy modelki pozujące we wnętrzu mediolańskiego studia fotograficznego. W tym sezonie marka stawia na desenie, a w zimowej propozycji obok monochromatycznych okryć wierzchnich w klasyczną kratę znajdziemy także te bogatsze o kolor. Sprawdźcie jak Polka prezentuje się w wersji na nadchodząca jesień!

 

MATERIALS_2016/MODA_ZAGRANICZNA/MARKI/ALA SEKULA W KAMPANII PENNYBLACK JESIEN ZIMA 201617/PB-FW16-campagna-940x530-S1.jpg

 

fot. materiały prasowe

 

video

MACIEJ ZIEŃ – BACKSTAGE POKAZU „SWEET DREAMS”

tagi: Ala Sekuła | Gagamodels | Pennyblack |

podobne artykuły