PL / EN
AGYNESS DEYN NA ŚLUBNYM KOBIERCU

AGYNESS DEYN NA ŚLUBNYM KOBIERCU

Super modelka wyszła za Giovanni’ego Ribisi! Wiadomość jest o tyle niespodziewana, że mało kto wiedział, iż para w ogóle się spotyka. Poznaj szczegóły!

Agyness Deyn, super modelka kilku zaledwie sezonów, chwilowa muza projektantów, obiekt fascynacji wszystkich zwolenników jej oryginalnego stylu i wreszcie – bohaterka skandalu ujawniającego, iż modelki często zmuszane są do zaniżania swojego wieku – pomimo szumu, jaki wokół niej panuje, zdołała ukryć nie tylko swoją ceremonię ślubną, ale też cały związek.

 

Para pobrała się podczas skromnej i cichej ceremonii w Los Angeles, co potwierdza sam pan młody – Giovanni Ribisi (aktor serialowy, występował między innymi w najpopularniejszej serii wszechczasów, Przyjaciele – grał brata Phoebe Buffay). Plotki o rychłym zamążpójściu pojawiły się dopiero, gdy pracownik telewizji Crown City News napotkał namiętnie całujących się Agyness i Giovanni’ego. W krótkiej rozmowie przyznali, że są bardzo zakochani i wkrótce zamierzają się pobrać. Dodajmy, że para stała w kolejce w Urzędzie Stanu Cywilnego w Los Angeles. Para zgodziła się na zrobienie im (pierwszego, jakie ukazało się w ogóle w mediach!) wspólnego zdjęcia. Wkrótce potem Giovanni, na prośbę serwisu HuffingtonPost, potwierdził tę radosną nowinę.

 

Gratulujemy!

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

POKAZ CHANEL MÉTIERS D’ART 2021/22

tagi: Giovanni Ribisi | Agyness Deyn wychodzi za mąż | ślub Agyness Deyn | Agyness Deyn |

podobne artykuły