Logotyp serwisu lamode.info
ADIDAS ORIGINALS BLUE – NIE TYLKO DLA SPORTOWCÓW

ADIDAS ORIGINALS BLUE – NIE TYLKO DLA SPORTOWCÓW

Przedstawiamy lookbook kolekcji Adidas Originals Blue na wiosnę-lato 2011

Linia Adidas Originals przebojem wdarła się do świata mody. Jej kampanie reklamowe znają chyba wszyscy, bo też wystąpiło w nich mnóstwo znanych osób ze świata sportu i muzyki. Adidas Originals to powrót do klasycznych krojów i modeli butów sprzed lat, ale i projekty zupełnie nowe, oryginalne i niekoniecznie sportowe.

 

W tym roku kolekcja Adidas Originals Blue po raz pierwszy w sprzedaży udostępnia dżinsy własnego projektu – zarówno dla dziewczyn, jak i chłopaków. Do wyboru mamy różne modele - od obcisłych rurek po luźne „boyfriend’y”. Ponieważ kolekcje Adidas Originals inspirowane są życiem ulicy, komfort i funkcjonalność ubrań łączy się z wyjątkowym design’em. Soczyste kolory skontrastowane z zimnymi barwami nawiązują do trendów na wiosnę-lato 2011, a interesujące rozwiązania krawieckie, jak dekolt na plecach pozornie zwyczajnego swetra, dodają projektom wyjątkowości i świeżości.

 

Kolekcja Adidas Originals Blue łączy w sobie młodzieńczego i buntowniczego ducha, miłość do sportu i muzyki oraz potrzebę wolności. Czekamy więc na pojawienie się wiosennej linii w sklepach!

 

tagi: kolekcja | Adidas Originals Blue | wiosna-lato 2011 |

podobne artykuły