Logotyp serwisu lamode.info
ZUO W PAWILONIE PRZY BRACKIEJ

ZUO W PAWILONIE PRZY BRACKIEJ

Nowy duet na polskiej scenie modowej - Zuo Corp, zorganizowało showroom w futurystycznym kubiku przy ulicy Brackiej w Warszawie. Sprawdź to!

W specjalnie zaprojektowanym pawilonie przy ul. Brackiej, zaraz naprzeciwko modnej „Między nami”  wszyscy fani awangardowej mody mają szansę na zakupy. Lustrzane, futurystyczne wnętrze kubika zaprojektowali m.in. Hanna Kokczyńska, Jacek Majewski i Agnieszka Kuczyńska. Swoje projekty do końca marca wystawia tam duet polskich projektantów Dagmara Rosa i Bartek Michalec, którzy projektują wspólnie pod szyldem Zuo Corp.

 

Zuo Corp. to marka, która łączy awangardę z masowością i ceną, która nie uszczupli zatrważająco naszego portfela. Jest nieco mrocznie, monochromatycznie i unisex. Ciekawostką jest, że pierwsza kolekcja Zuo Corp. powstała zgodnie z zasadą ogranicznej geometrii, czyli metody polegającej na tworzeniu ubrań przy jak najmniejszej liczbie cięć. Wszystko opiera się krawieckim orgiami. Koncepcja oryginalna i nie wprost proporcjonalna do ceny, gdyż ta waha się w granicach od 100 zł do 800 zł. Warto odwiedzić blaszane pudełko przy Brackiej, choćby po to, żeby poobcować chwilę z innym wymiarem.

 

tl_files/moda polska/newsy/ZUO W PAWILONIE PRZY BRACKIEJ/pawilon.jpg

 


tagi: kolekcja | Zuo Corp. |

podobne artykuły