PL / EN
ZOOM NA MODELKĘ - KAROLINA WĄŻ

ZOOM NA MODELKĘ - KAROLINA WĄŻ

Karolina Wąż to kolejna Polka podbijająca wybiegi największych projektantów. W sezonie wiosna lato 2012 nie dało się jej nie zauważyć u Fendi, Marc Jacobs czy BCBG Max Azria. Poznajcie nową polską twarz w modelingu.

Imię i nazwisko – Karolina Wąż

 

Data i miejsce urodzenia – 1995 r. Częstochowa, Polska

 

Wzrost 176 cm

 

Wymiary – 84-62-87 cm

 

Rozwój kariery – 17-letnia Karolina Wąż, której dojrzałą, słowiańską urodę podziwiamy od kilku sezonów na wybiegach światowych Tygodni Mody została odkryta w rodzinnej Częstochowie w 2010 roku przez scouta z agencji New Age Models. Pół roku przygotowań zaowocowało wyjazdem do Nowego Jorku, gdzie młoda modelka stawiała pierwsze kroki w branży. Od razu doceniono jej wyrafinowaną urodę i plastyczną twarz. Od zeszłego roku ma na koncie około trzydziestu pokazów mody, kilka kampanii i sesji zdjęciowych.

 

Największe osiągnięcia – Prócz pojawienia się na paryskim pokazie kolekcji wiosna lato 2012 marki Céline, Karolinę zatrudnili także m.in. Karl Lagerfeld (Fendi), Marc Jacobs, BCBG Max Azria (modelka otwierała pokaz), Johnatan Saunders i Christopher Kane. Na jej koncie można doliczyc się także kilku znaczących kampanii reklamowych w tym dla szwedzkiej sieciówki H&M i Topshop wiosna lato 2012. Ten ogromny sukces, który udało jej się osiągnąć po niespełna roku w zawodzie.

 

Nasza opinia – Karolina Wąż ciekawi i hipnotyzuje. Ze swoją charakterystyczną twarzą i odpowiednim wzrostem i bardzo profesjonalnym podejściem do zawodu, ma wszelkie warunki, żeby zostać top modelką. Trzymamy kciuki!

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Karolina Wąż | modelka | osobowośc | moda polska |

podobne artykuły