PL / EN
ZOOM NA MODELKĘ - ANNA SELEZNEVA

ZOOM NA MODELKĘ - ANNA SELEZNEVA

Pochodząca z Rosji blondynka o dziewczęcej twarzy, podbiła kilka lat temu branżę mody. Poznajcie bliżej top modelkę Annę Seleznevą.

Imię i nazwisko Anna Selezneva

 

Data i miejsce urodzenia – 29. lipca, 1990 r., Moskwa

 

Wzrost 177 cm

 

Wymiary - 82-60-88 cm

 

Rozwój kariery – Anna Selezneva została odkryta cztery lata temu przez agenta w restauracji McDonald w rodzinnej Moskwie. Szybko rozpoczęła światową karierę, bo już w październiku 2007 cały świat podziwiał ją na pokazach Dries van Noten, Céline i Akris, a w listopadzie jej twarz zdobiła okładkę włoskiego Vogue (Włosi przepadają za typem słowiańskiej urody). Rok później prestiżowy V magazine umieścił ją w rankingu najlepszych modelek sezonu jesień zima 2008. Potem przyszedł czas na sesję z Meisel’em w kampanii CK Jeans i z Terry’m Richardson’em dla francuskiego Vogue.

 

tl_files/moda zagraniczna/osobowosci/ZOOM NA MODELKE - ANNA SELEZNEVA/kolaz.jpgfot. East News/ Od lewej Balmain, Gareth Pugh, Isabel Marant, Barbara Bui wiosna lato 2012 


Największe osiągnięcia – Do najgłośniejszych kampanii z udziałem Anny Seleznevej należą Calvin Klein Collection 2009 i Emporio Armani z 2010 roku. Ostatnio Selezneva wznowiła kontrakt z Ralph Lauren i po raz drugi została twarzą marki. W rankingu models.com rosyjska modelka plasuje się na wysokiej, 19-stej pozycji.

 

Nasza opinia – Selezneva ma w kieszeni licencjat z psychologii i planuje w niedalekiej przyszłości kontynuować edukację. Na razie czeka na stosowny moment w swojej pędzącej z prędkością światła karierze modelki. Brawo za determinację i zdrowe podejście do zawodu.

 

W galerii zdjęcia Anny Seleznevej z pokazów kolekcji wiosna lato 2012.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

TOMASZ OSSOLIŃSKI WIOSNA 2022

tagi: Anna Selezneva | modelka | top modelka | osobowość | moda zagraniczna |

podobne artykuły