Logotyp serwisu lamode.info
ZOOM NA MODELA - GREG N

ZOOM NA MODELA - GREG N

Poznajcie nową twarz w branży mody, modela Grzegorza N, który jest właśnie u progu wielkiej światowej kariery.

Imię i nazwisko: Grzegorz N, czyli Greg N

 

Data i miejsce urodzenia: 1990 r., Polska

 

Wymiary: 96-78-96 cm

 

Wzrost: 192 cm

 

Rozwój kariery: Grzegorz jest odkryciem w świecie modelingu i nową twarzą agencji Panda Models został odkryty przez swojego booker'a Mickela Sorensona Gregorkiewicz na bijącym rekordy popularności facebook’u. Po długich namowach, młody model postanowił w końcu wysłać swoje polaroidy i tydzień później zjawił się w Warszawie na castingu. To był strzał w dziesiątkę, bo Polakiem zainteresowała się większość światowych agencji m.in. Dna NY  i Bananas Paris.  Zadebiutował w Łodzi na Fashion Week Poland, potem wziął udział w kilku sesjach dla magazynu K Mag, był też twarzą kolekcji Andrzeja Lisowskiego Delikatessen.

 

 

Największe osiągnięcia: Świat stanął otworem dla Greg’a N, kiedy wyruszył do Mediolanu. Już pierwsze castingi przyniosły pierwsze sukcesy - Grzegorz, jako jedyny polski model w tym sezonie chodził dla tak prestiżowych marek jak : Gucci, Prada, Canali czy Daniele Alessandrini. W sierpniu wyrusza na podbój Nowego Jorku w związku z intratnymi propozycjami pracy od tamtejszych agencji.

 

 

Nasza opinia: Grzegorz ma wszelkie predyspozycje, aby osiągnąć sukces w branży mody. Wysoki, doskonale zbudowany i z osobowością, a przy tym niezwykle męski sprawia, że nie tylko dziewczynom, ale również zagranicznym agentom miękną kolana. Trzymamy kciuki !

 

W galerii znajdziecie portfolio młodego modela!

tagi: model | osobowość | modeling |

podobne artykuły