PL / EN
ZOOM NA MODELA - SEAN O'PRY

ZOOM NA MODELA - SEAN O'PRY

Sean O'Pry to jeden z najprzystojnieszych modeli wszechczasów. Zniewala uśmiechem i zdobywa... coraz bardziej lukratywne kontrakty w branży mody. Koniecznie go poznajcie.

Imię i nazwisko Sean O’Pry

 

Data i miejsce urodzenia – 5. lipca 1989 r., Kennesaw, USA

 

Wzrost 185 cm

 

Rozwój kariery – Amerykański model Sean O’Pry, w tej chwili numer jeden w rankingu models.com, został odkryty na portalu MySpace. Nolé Marin, zasiadającemu w jury America's Next Top Model, spodobały się zdjęcia z profilu nikomu nieznanego nastolatka z małego miasteczka w stanie Georgia. Chwilę później, 17-letni Sean zwrócił też uwagę domu mody Calvin Klein, który podpisał z nim kontrakt na wyłączność.

 

Największe osiągnięcia – Po pięciu latach w branży, teraz już 22-letni Amerykanin, ma na koncie dostateczną ilość sukcesów, aby magazyn Forbes nazwał go najpopularniejszym modelem na świecie. Sean brał udział w kampaniach Hugo Boss, Versace, DKNY, Emporio Armani, Victor & Rolf; trzy razy z rzędu został twarzą męskiej kolekcji hiszpańskiej sieciówki Zara, wielokrotnie współpracował z H&M, Gap i Uniqlo. Aktualnie piękną twarz modela możemy zobaczyć razem z Freją Behą Erichsen w kampanii Hugo Boss wiosna lato 2012.

 

Nasza opinia – Sean O’Pry to w tej chwili najgorętsze nazwisko w męskim modelingu. Pod względem lukratywności zawieranych kontraktów i ilości fanów jest męskim odpowiednikiem Lary Stone, numeru jeden wśród top modelek. Nic dziwnego, bardzo męska uroda, wyraziste rysy twarzy i podobieństwo do James’a Dean’a robią swoje. Nie możemy się doczekać kolejnych projektów z udziałem tego modela.

 

W galerii znajdziecie zdjęcia Sean'a z kampanii Hugo Boss wiosna lato 2012, Versace jesień zima 2011 i Zara jesień zima 2011.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Sean O'Pry | model | top model |

podobne artykuły