Logotyp serwisu lamode.info
ZARA TRFLOOKBOOK CZERWIEC 2012 - NA LETNIM FESTIWALU

ZARA TRFLOOKBOOK CZERWIEC 2012 - NA LETNIM FESTIWALU

Najnowszy lookbook młodzieżowej linii Zara TRF to propozyzycje idealne na nadchodzące letnie muzyczne imprezy. Sprawdźcie sami!

Po pierwsze militaryzm: projektanci Zara TRF w czerwcu proponują imitujące strój wojskowy wąskie spodnie we wzór moro, ”kamuflażowe” koszule i kurtki (te drugie dodatkowo ozdobione kolorowymi kamieniami, żeby przełamać męską konwencję).

 

Po drugie ćwieki – już od kilku sezonów Zara oferuje swoim klientom różnej maści ćwieki i piny powczepiane w jeans, jedwab, a nawet buty i torebki. Ten trend może więc być już nieco nudny dla co bardziej wybrednych fashionistów. Metalowe dodatki zobaczymy też w najnowszym lookbooku TRF, głównie na ramoneskach i jeansie.

 

Po trzecie grunge – sezon na letnie muzyczne festiwale w pełni, więc Zara TRF wyszła na przeciw oczekiwaniom modnych melomanów. Część kolekcji jest zdecydowanie grunge’owa, z przełomu lat 89. i 90. Spodnie w pionowe pasy, jeansowe kamizelki pozbawione rękawów i t-shirty z nadrukami, czyli zestaw podstawowy w walizce festwalowicza.

 

W galerii cały lookbook Zara TRF czerwiec 2012.

tagi: Zara TRF | trendy wiosna lato 2012 | ZARA |

podobne artykuły