PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
ZABAWNE ROZDZIELACZE USB MARKI MANHATTAN

ZABAWNE ROZDZIELACZE USB MARKI MANHATTAN

Kto powiedział, że gniazdka USB muszą być czarną, prostą kostką? Sztabka złota, kwiaty w doniczce czy zielony robak – sprawdźcie rozdzielacze USB firmy Manhattan.

 

Marka Manhattan wyszła naprzeciw nudnemu designowi komputerowych dodatków i wprowadziła na rynek zabawne rozdzielacze USB. Huby zostały zamknięte w oryginalnych i wesołych obudowach. Sztabka złota, kwiaty w doniczce, zielona dżdżownica zdecydowanie ciekawiej zaprezentują się w zestawie z naszym komputerem niż czarne USB.

 

 

Rozdzielacze USB marki Manhattan są nie tylko ciekawe wizualnie, ale również praktyczne. Każda figurka hub posiada cztery porty USB Hi – Speed 2.0., które pozwalają na dołączenie do komputera zewnętrznych urządzeń. Gniazdka USB działają na zasadzie Plug and Play, dzięki której nie musimy restartować komputera przy instalowaniu huba. Rozdzielacze USB są idealne zarówno dla użytkowników stacjonarnych komputerów jak i posiadaczy ich przenośnych wersji.

 

Gniazdka USB w zabawnych kształtach fimry Manhattan dostępnę są w dobrze zaopatrzoncyh sklepach komputerowcyh w cenie od 25 - 55 PLN.

 

 

Co sądzicie o rozdzielaczach USB marki Manhattan?

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: rozdzielacze USB | USB Manhattan |

podobne artykuły