Logotyp serwisu lamode.info
Z CYKLU ZRÓB TO SAM - MIRANDA KERR W KAMPANII RAG&BONE

Z CYKLU ZRÓB TO SAM - MIRANDA KERR W KAMPANII RAG&BONE

Miranda Kerr to kolejna modelka, którą projektanci Rag&Bone zaprosili do projektu "zrób to sam". Koniecznie sprawdźcie efekty tej współpracy.

Australijski aniołek Victoria’s Secret, Miranda Kerr to kolejna modelka, która zdecydowała się na współpracę z marką Rag&Bone w ramach akcji DIY project. Autorami zdjęć są dwie osoby z najbliższego otoczenia gwiazdy – mąż Orlando Bloom i przyjaciółka Lily Aldgrige.

 

Surowa estetyka fotografii robionych amatorskim aparatem cyfrowym niektórych zachwyca, innych odstrasza, ale ważne przecież, że są to poniekąd prywatne zdjęcia słynnej Mirandy Kerr.

 

Część stylizacji bazujących na jeansach projektu Rag&Bone Orlando Bloom udokumentował podczas pobytu w Nowej Zelandii, drugą, bardziej intymną w hotelowym pokoju sfotografowała Lily.

 

W kampanijnym projekcie wzięły już udział m.in. Sasha Pivovarova, wspomniana już Lily Aldridge i Abbey Lee Kershaw. Co je łączy? Nieco alternatywny styl, zainspirowany rockowym luzem i vintage. Projektanci Rag&Bone, Marcus Wainwright i David Neville właśnie tego szukają w modzie. Początkowo stworzyli brand, ponieważ zależało im na zaprojektowaniu idealnej pary jeansów, potem doszły topy, okrycia wierzchnie i akcesoria.

 

Pomysł na DIY, czyli Zrób to sam przyszedł spontanicznie i już zyskał całkiem spore grono fanów, a liczba chętnych na jeansy sygnowane metką Rag&Bone wciąż rośnie.

 

W galerii wszystkie zdjęcia Mirandy Kerr z kampanii.

tagi: Miranda Kerr | modelka | Rag&Bone | kampania | moda zagraniczna |

podobne artykuły